Wij hebben sinds een kleine 2 maanden een Kiss, 558 met 80 gb harde schijf. Hij deed het prima tot de laatste anderhalve week, hij neemt dingen niet in zijn geheel op, slaat vast tijdens het opnemen van programma's. We hebben hem al voor het opnemen van een programma uit en weer aan gezet, maar hij is van slag. Heeft iemand hier ervaring mee? Groetjes, Ilonka
Welke versie van de firmware heb je? Als dat niet de nieuwste is, kun je namelijk een update installeren die beter werkt.
Saved by the buoyancy of citrus
We draaiden op 1.1.4 en hebben nu geupgrade naar 1.1.6 maar nu zegt ie als ik op rec druk couldn t start recording no disk space, terwijl hij in het menu zegt nog 36 uur vrij te hebben ook een programma verwijderd voor de zekerheid maar hij klaagt nog steeds over no disk space.
HEEEEEELUUUP
Ilonka
HEEEEEELUUUP
Ilonka
we groeten hier niet op GoT 
dingie al gereset?
dingie al gereset?
Verwijderd
Ik heb dit zelfde probleem, alles werkte prima, en van de een op de andere dag geeft hij deze melding. Upgraden heeft bij mij ook niet geholpen! ....strangeVerwijderd schreef op maandag 12 juni 2006 @ 18:57:
als ik op rec druk couldn t start recording no disk space, terwijl hij in het menu zegt nog 36 uur vrij te hebben
Heb je 'm geformatteerd? Misschien helpt dat iets?
Saved by the buoyancy of citrus
Pagina: 1