Toon posts:

[Omnigraffle] Cisco icons

Pagina: 1
Acties:
  • 269 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
'Avond,


Aangezien ik een vervanger van Visio nodig heb ben ik begonnen met Omnigraffle. Tot nu toe vind ik het een heel goed programma, maar 1 ding mis ik ervoor. En dat zijn de cisco icoontjes die ik nodig heb voor mijn opleiding.

Nou zijn er diverse Stencils te vinden met cisco iconen alleen mis ik daar de iconen van de verbindingen. Wanlinks, framerelay, ethernet etc.

Heeft iemand hier toevallig een Stencil van ?

  • Invisible_man
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 14:20
Probeer ook eens Dia, dit is een opensource programma en er staat me iets bij dat daar ook die cisco simbolen inzaten (kan me vergissen overigens).

  • frim
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
zijn de "basic cisco icons" op http://www.omnigroup.com/...affle/extras/content.html niet goed genoeg?

Verwijderd

Topicstarter
Invisible_man schreef op vrijdag 09 juni 2006 @ 22:46:
Probeer ook eens Dia, dit is een opensource programma en er staat me iets bij dat daar ook die cisco simbolen inzaten (kan me vergissen overigens).
Zal ik eens naar kijken, dankjewel.
Nee, dat zijn alleen icons van de apparatuur, niet van de links.

[ Voor 36% gewijzigd door Verwijderd op 09-06-2006 23:54 ]


  • Slagroom
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 23-08 10:29

Verwijderd

Topicstarter
Die heb ik al, het enige wat daar niet inzit zijn dus die link icons.
Pagina: 1