Hoi Vipertje007,
wat je eens kan proberen om met DBpoweramp (freeware software) de mp3-tjes eens om te zetten naar wav, en dat te branden. Weet je iig zeker dat het daar niet aan ligt. Je zou ook eens kunnen proberen om op een lagere snelheid te branden, of om andere cd's te gebruiken. Ook zou je eens andere (freeware) software kunnen proberen.
Als je dit allemaal gedaan hebt kun je redelijk uitsluiten waar het probleem zit. Ik zelf denk stiekum aan nero 7, want dat is i.m.h.o. een baggerpakket, in tegenstelling tot nero6, wat ik nog steeds met veel plezier gebruik.
Even nog als side-note, niet als kritiek,maar puur als tip. Als jij een post maakt, is het in jouw belang om zo duidelijk mogelijk te zijn, want hoe duidelijker jij het probleem omschrijft, hoe gerichter mensen antwoord zouden kunnen geven.
Wat dus voor de volgende keer zou kunnen, is dat je als topictitel gebruikt:
Nero 7: problemen met branden van audio cd's op meerdere computers
Als iedereen namelijk zijn titel zou hebben als
VRAAG!!!!!! of !!!@@@@ PROBLEEMPJHUS!!!!!!!! dan wordt het één onoverzichtelijke teringbende.
Ook is het handig als je je post in begrijpbaar nederlands typt, met komma's punten en hoofdletters.
Als laatste is het ook erg fijn als jij al meldt wat je zelf allemaal geprobeerd hebt, dan hoeven wij dat niet allemaal te raden.
Nogmaals, dit is geen kritiek, maar wat advies om je leven hier erg leuk en leerzaam te maken
Succes

!
[
Voor 7% gewijzigd door
Sparhawk op 09-06-2006 16:14
]
Wil iedereen die in telekinese gelooft mijn hand opheffen a.u.b.