Cad 4 Linux

Pagina: 1
Acties:
  • 92 views sinds 30-01-2008

  • Emielio
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 01-02 17:40
Afbeeldingslocatie: http://cad4linux.nl/themes/7dana-Xred/images/logo.gif
Cad 4 Linux

Beste Mensen,

Na al een tijd(jaar of 3 a 4) linux op de desktop te gebruiken was de noodzaak geboren een goed cad programma voor linux te vinden. Dit in verband met het starten van mijn eigen bedrijfje. Het viel mij toen op dat hier heel weinig over te vinden is en de informatie die ik kon vinden (link) outdated was.

Ik ben zelf na een tijdje zoeken Bricscad 4 linux tegengekomen, dit is best een goed programma en zeker het beste wat ik ben tegengekomen. Dit gebruik ik nu een tijdje op mijn linux Cad station.Link naar bricscad(autocad cloon voor linux)
Afbeeldingslocatie: http://www.tds-technik.cz/logoic.gif

Nu wil ik voor anderen die op zoek zijn naar een cad programma voor linux een portal opzetten met de volgende secties:
  • Overzicht van Cad programma's met hun eigenschappen
  • Niews
  • Reviews
  • forum
  • enzz
Dit wil ik opzetten met een (opensource)CMS, zelf heb ik weinig ervaring met cms'en maar ik heb al een klein beginnetje gemaakt met Xoops.

Omdat ik me realiseer dat het met deze opzet moeilijk in je eentje voor elkaar te krijgen is zoek ik mensen die mij hiermee kunnen helpen.

Dus mensen die:
  • Verstand hebben van Linux en Cad, of zich in linux en cad willen verdiepen
  • Verstand hebben van Xoops, of een ander cms en dat mee wil opzetten
  • Mooie reviews kunnen schrijven
  • Of veel tijd en energie over hebben om te helpen
Ik heb voor de mensen die mee willen werken aan de site ene klein (punbb)forumpje opgezet, als je mij een mailtje stuurt op emielvenlo@ google mail punt nl (waarin google mail natuurlijk gmail is) stuurd krijg je de url van het admins forum.

Ik hoop veel enthousiastelingen te mogen ontvangen!


Op aanvraag van keur0000 een link geplaatst naar bricscad, dit illustreerd wel weer dat er veel vraag en weinig kennis is op dit gebied

[ Voor 8% gewijzigd door Emielio op 05-06-2006 10:13 ]

Opleiding Brandveiligheid


  • keur0000
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 29-09-2024

keur0000

-------- N O N E --------

Als enthousiaste CAD gebruiker ben ik zeer benieuwd, door compabiliteits problemen zitten we nu gekluistert aan de MS omgeving, maar er is hoop.

je zou een linkje kunnen zetten naar de CAD software die je nu gebruikt ;)

Bron: SR. Engineer met +40 jaar ontwerp/werkervaring in het bouwen van o.a. datacenters ;)


  • blaataaps
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Hoewel ik dit project een goed idee vind, en aanmoedig, ben ik toch bang dat dit niet de juiste plek is voor dit soort oproepen :)
In deze vorm is het topic eigenlijk niet meer dan werving voor andere projecten, wat expliciet niet de bedoeling is. Wat bijvoorbeeld wel zou kunnen is een algemeen ervaringstopic over CAD op linux (als daar genoeg over te vertellen is enzo), en je kunt altijd een oproep (met url of email-adres) in je signature zetten :)

Dit topic is gesloten.