[DB] Voorbeeld

Pagina: 1
Acties:
  • 57 views sinds 30-01-2008

  • Galactic
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 20-02 15:33
Onlangs heb ik PHP geleerd, en kennisgemaakt met mySQL en phpMyAdmin. Nu zou ik dus meer willen leren over databases. Dit zou ik willen doen door er zelf 1 op te bouwen vanaf.

Dus eerst enkele bestaande databases te bekijken (zoals Noorderwind database bij MS Access). De vraag is nu, waar kan ik nog van die databases vinden, waar ik mee kan spelen en oefenen. Want ik kan er jammer genoeg geen vinden via de zoekrobot. Of zijn zulke databases gewoon onbestaande? Indien niet, weet er dan iemand leuke db's om mee te oefenen, liefst access of mysql :)

  • DeverauX
  • Registratie: Februari 2002
  • Niet online

DeverauX

Focus is everything

http://www.google.nl/sear...&btnG=Google+zoeken&meta=
En dat soort searches moet zeker genoeg interessante info verschaffen. :) Lijkt me ook leerzamer dan alleen echt database-ontwerpen van andere mensen bekijken.

...whatever was distasteful or unpleasant or uncomfortable or painful - music could always soothe that.
All you have to do is reach out to beauty.
Quincy Jones


  • CodeCaster
  • Registratie: Juni 2003
  • Niet online

CodeCaster

Stop AI Slop

Als je websites wilt gaan maken (wat mij een logische conclusie lijkt uit de combinatie met PHP), moet je sowieso normalisatie gaan toepassen op je databases. Zoek hier ook eens naar :)

https://oneerlijkewoz.nl
Op papier is hij aan het tekenen, maar in de praktijk...


  • Galactic
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 20-02 15:33
Ik had al verschillende keren proberen te zoeken, maar ik krijg meestal commerciële zooi, of van die dure cursussen en seminaries enzo :'(

  • Rigi
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 30-11-2018
Ik zou zeggen, probeer eens wat universiteiten?

bijvoorbeeld stanford:
http://www.db.stanford.edu/~ullman/fcdb.html
(zelfs incl wat testdb's)

of Utrecht:
http://www.cs.uu.nl/docs/vakken/db

  • NMe
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 22-01 23:51

NMe

Quia Ego Sic Dico.

De gemiddelde tutorialsite heeft al een klein databaseontwerp erbij, vaak zelfs inclusief importcode. Met een beetje Googlen kom ik talloze voorbeelden tegen, dus dat moet jou ook lukken. Daarnaast kun je Northwind zonder meer overnemen; gewoon opslaan als CSV en daarna in MySQL importeren middels phpMyAdmin. En nog veel leerzamer dan dat: zelf een databasemodel maken.

Aangezien je hier prima uit moet komen met Google en de posts hierboven doe ik je topic op slot.

'E's fighting in there!' he stuttered, grabbing the captain's arm.
'All by himself?' said the captain.
'No, with everyone!' shouted Nobby, hopping from one foot to the other.

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.