Linksys WAG354G wireless bereik

Pagina: 1
Acties:

  • JeroenGans
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 09-04 18:55
Hallo!

Na mijn examens deze week, schaf ik een Macbook aan. Op dit moment hebben we (maar) 1 pc staan, en die zit gewoon aan een USB modempie. Natuurlijk wil ik met mijn laptop overal door het huis (en het liefst ook de tuin, deze ligt aan de kant van de 2 slaapkamers 2 & 3) bereik hebben. Nu las ik in een aantal topics dat de Linksys WAG354G een slecht bereik heeft.

Ons huis heeft 2 verdiepingen.. Op zolder staat de desktop (gaat gewoon aan een cat5e kabeltje). De laptop komt voornamelijk op mijn slaapkamer te staan. Het zwarte blokje wordt de plek van de router.

Afbeeldingslocatie: http://img81.imageshack.us/img81/2564/image15is.th.jpg

Zal hij het hele huis kunnen bereiken? Zolder is niet nodig.. maar beneden is eigenlijk wel een must.
2e Vraag, sommige routers beschikken over een fan toch? Heeft deze daar ook last van? Hij staat op mn slaapkamer.. Hoop dat ie stil is. Iemand met meer info?

Laatste vraagje (meer een bevestiging van jullie kant). Klopt het dat wanneer ik met mn Mac het netwerk wil gaan gebruiken ik GEEN mac adres filtering moet gebruiken?! Ik ben van plan alleen WPA en SSID uit te schakelen. Dit moet toch genoeg zijn? Zij er nog meer instellingen nodig om ervoor te zorgen dat mijn Macje gewoon werkt? DHCP servers heb ik ergens zien staan?

Alvast bedankt! :)

Ohja, linkje naar de router

[ Voor 4% gewijzigd door JeroenGans op 28-05-2006 11:33 ]


Verwijderd

Hey =) goed, deze router heeft geen fan, een ingebouwde antenne, mocht het bereik je tegenvallen kan je er dus ook gewoon een losse opschroeven =) WPA en hidden SSID lijken mij ruim voldoende =) Uiteraard heeft het ding DHCP.

tip, laatste firmware erop is een zegen! \o/!

[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2006 11:36 ]


  • JeroenGans
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 09-04 18:55
Verwijderd schreef op zondag 28 mei 2006 @ 11:34:
Hey =) goed, deze router heeft geen fan, een ingebouwde antenne, mocht het bereik je tegenvallen kan je er dus ook gewoon een losse opschroeven =) WPA en hidden SSID lijken mij ruim voldoende =) Uiteraard heeft het ding DHCP.

tip, laatste firmware erop is een zegen! \o/!
Okee.. super.. enne.. Met een Mac.. moeten er dan nog speciale instellingen voor zijn? Ik begreep uit een ander topic (ga ik opzoeken!) dat je dhcp uit moet zetten? Kan het zo snel ook nie top internet vinden... Iemand met een Mac die me dat door zou willen geven? Super!