hi weet iemand wat je moet doen als je f1-2000 niet meer kan opstarten, zegt dat ie fout heeft gemaakt en doet niks meer
gewoon er afkeilen en opnieuw installeren??
Verwijderd
Is dat niet een beetje saaie game? Ik heb em ok. als alleen maar gas gaf kwam je al in een "aardige" tijd bij de finish. ut zal ook wel met de instellingen te maken hebben gehad maar als dit het makkelijkst is dan zal het moeilijkste ok wel niet zo moeilijk zijn
.
Verwijderd
Dat heb je nogal fout...als je alle hulpmiddelen uit hebt en de tegenstanders moeilijkheid op 100% durf ik te wedden dat jij geen enkele race zal winnen...:)Op vrijdag 26 januari 2001 17:08 schreef MrFreeman het volgende:
Is dat niet een beetje saaie game? Ik heb em ok. als alleen maar gas gaf kwam je al in een "aardige" tijd bij de finish. ut zal ook wel met de instellingen te maken hebben gehad maar als dit het makkelijkst is dan zal het moeilijkste ok wel niet zo moeilijk zijn.
Pagina: 1