Toon posts:

wat is de ideale videomontage pc? (budget 750 - 1100 Euro)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi Iedereen,
Ik ben al een tijdje op zoek naar een nieuwe pc om te monteren met Avid en PremierePRo. Een laptop lijkt me handig maar vraag me af of ik dan rond de 1000 klaar ben voor een mooie montagepc.
Ik heb alleen vrij weinig idee waar ik allemaal op moet letten. Begreep uit andere topics dat voor een montage systeem bepaalde dingen minder kunnen en bepaalde zaken juist een upgrade nodig hebben.
Van processoren heb ik helemaal geen verstand, alleen heb ik van iemand begrepen dat dualcore beter is.....(graag advies, kom er zelf echt niet uit)
Hieronder wat dingen waar ik aan zat te denken (misschien heb ik het helemaal bij het verkeerde eind, verbeter me a.u.b. waar nodig):

1024 of 2048 intern geheugen
grote hardeschijf. (indien ik een laptop koop, een externe...)
Dual core processor
Video kaart (geen idee, volgens mij niet erg nodig bij montage, meer voor gamen en dat doe ik nooit)

Hoop dat jullie me wat bruikbare tips kunnen geven voordat ik overga tot het kopen van een pc of laptop
Mvg Jochum Buys

  • blizt
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 29-09-2025

blizt

Wannabe-geek

Heb je Verwijderd in "Is dit een goede PC voor videomontage?" al gelezen? :)
edit:
Ja, dus, jij hebt de laatste post nog in dat topic :P
Wat is er niet goed aan de pc die daar staat voor jou?

[ Voor 44% gewijzigd door blizt op 24-05-2006 22:19 ]

United we stand, and divided we fall