[Excel] Horizontale lijn in PivotChart

Pagina: 1
Acties:
  • 432 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Zerveza
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17-12-2021

Zerveza

DoS porfavor

Topicstarter
Ik wil in een PivotChart een horizontale lijn aanbrengen (de gelijk is aan de waarde van Januari, mijn baselijn)

Ik heb een ODBC link gemaakt met de data warehouse van het bedrijf waar ik nu zit. Via die link importeer ik een bulk data in een Excel File. Van die data maak ik een pivot table, daar turn en stoei ik wat mee en maak daar op zijn beurt weer een PivotChart van. Zier er allemaal erg chique uit, en werkt ook allemaal automatisch!
Nu wil ik in die PivotChart met een horizontale lijn aangeven wat de waarde van januari was (de baseline, en misschien ook wat het budget is maar dat kan later) maakt me niet uit als ik dit eenmalig handmatig moet invoeren.
Ik wil mijn chart zo maken dat ik hem kan overdragen aan een ander, dat hij alleen op het rode refresh uitroeptekentje hoeft te drukken en hij de meest recente informatie ziet in de grafiek, incluis baseline.
Het kan zo zijn dat de schaal verandert van de grafiek, dus handmatig een lijn er in zetten is geen optie ;)

Ik heb al wat ge-googled en ben nergens op uit gekomen, GOT heeft voor dit specifieke gevel volgens mij ook nog geen topics.

Ik heb al wel wat lopen klooien met calculated field en calculated items.... leek wel ff goed te gaan, maar grafiekjes sloegen nergens op en data in pivot ook niet meer..

Grafiek is per week van een aantal machines de performance... ik zat al te denken om een "extra machine" aan te maken en die de waarde van januari toe te kennen via een calculated Item (met een fixed waarde) maar dan gaat hij alle weeken weergeven, ook die zonder waarde (daar gaat het al mis) .

Welke richting zou ik verder uit kunnen denken om richten een oplossing te gaan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Lustucru
  • Registratie: Januari 2004
  • Niet online

Lustucru

26 03 2016

't is mij niet helemaal duidelijk waarom dit [rml][ Excel]Targetlijn in kolomgrafiek[/rml] in jouw geval niet zo werken. Post eventueel een plaatje van de grafiek?

Anders zul je met een stukje vba de as-schalen uit moeten lezen en een lijntje laten tekenen.

De oever waar we niet zijn noemen wij de overkant / Die wordt dan deze kant zodra we daar zijn aangeland