[PHP/MySQL] Lost connection tijdens upload

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wizz15
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 26-10-2022
Ik heb een beetje een vaag probleem. Ik heb een database-class geschreven die ik al een tijdje gebruik. Nu ben ik bezig met een site en bij het uploaden van bestanden (naar de database) krijg ik soms de mysql error: Lost connection during query.

Mij lijkt het niet dat dit een time-out error is omdat het probleem al optreedt bij files groter dan 1mb (dit is op localhost). Ik krijg de error dan ook vrijwel meteen na het versturen. Files van 500kb gaan wel gewoon goed.

Ik denk dat deze error komt doordat de database gedestruct wordt, terwijl de upload nog niet helemaal klaar is (als dit kan iig). Ik maak gebruik van mysql_pconnect() in mn class, maar gewoon mysql_connect() gebruiken helpt niets.

Ik maak in mijn database class geen gebruik van mysql_close() of iets dergelijks, want dan krijg ik problemen met m'n session class, die wil namelijk nog wat wegschrijven nadat mijn database class gedestruct is.

Weet iemand waardoor dit probleem zou kunnen komen? Ik heb al wat op google gezocht maar daar heb ik niets gevonden. Ook hier op tweakers zag ik wel wat topics maar ook die hielpen niet.

PS. Omdat die classes nogal n lap code zijn heb ik in deze post nog geen code gepost, dit doe ik wel op verzoek.

Edit: Ik heb net diezelfde code op mijn webhost getest, en daar werkt het wel. Zou het misschien te maken kunnen hebben met mijn firewall? Die doet sowieso al vrij vervelend aangezien ik elke keer een ander session id krijg bij het openen van een pagina op localhost (ik moet hiervoor <pc-naam>/map gebruiken in mijn browser).

[ Voor 16% gewijzigd door Wizz15 op 11-05-2006 16:13 ]

PSN: RikBruil | BFBC2 stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mikey NL
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 28-05 14:09
Kan het niet zijn dat je POST waardes bij elkaar niet groter als bijvoorbeeld 1mb mogen zijn?

Dat kun je instellen in je php.ini file als het goed is...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wizz15
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 26-10-2022
Ik heb even gecheckt, maar die staat op de standaard waarde van 16M. Lijkt me geen probleem dus.

PSN: RikBruil | BFBC2 stats


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DJ Buzzz
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 22:03
Heb je gekeken naar de maximum MySQL packet size?

http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/packet-too-large.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wizz15
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 26-10-2022
Volgens mij is dat het probleem inderdaad, hij staat hier op 1M

PSN: RikBruil | BFBC2 stats