Op donderdag 25 januari 2001 12:34 schreef monterey het volgende:
ja alleen heb je er niet zoveel aan games ondersteunen geen smp en alleen bepaalde programma's en je moet winnt gaan draaien niet echt intressant voor de meeste thuis gebruikers, de prijs van dit board zal toch ergens rond de 2000 piek liggen de meeste krijgen al een beroerte als een plank 500 kost.deze is op zeker niet bedoeld voor thuis gebruik want wat moet je met ultra 160 scsi
spelletje spelen ??? lijkt me een beetje overdreven.
A. Voor een low-budget machine kies je toch nooit voor een dual proc.
B. Met een dual proc ga je toch nooit meer win9x draaien dan kies je voor NT, 2000 of linux, daar komt de kracht van een dual-systeem beter tot zijn recht.
C. Wie verwacht een dual bord met scsi voor onder de 500 gulden? dan leef je toch een een onrealistische wereld.
D. Ultra 160 = ideaal. Ik zou het bord direct kopen als het uitkomt en ik er de centjes voor heb. Mijn PC is wel aan een upgrade toe (nu PIII450@504 Alles SCSI!!)
E. Gebruik eens wat hoofdletters, punten en vooral niet zo'n steno stijl waar de meeste mensen de eerste keer van in de war raken.
edit:
Nog een aanvulling gedaan.