Toon posts:

Nieuwe PC check

Pagina: 1
Acties:
  • 1.092 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik ben van plan de voglende nieuwe pc te kopen, nu is mij vraag of alles op elkaar werkt en zo. Misschien zijn er mensen met ervaringen dat dat niet zo is. Zeker de harde schijf en het geheugen. Alle reacties zijn van harte welkom, alvast bedankt.

Afbeeldingslocatie: http://t-ronx.richieward.com/stuff/pc_specs.JPG

  • Hammetje
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 22:00
jup... alles gaat met elkaar werken

Zoals je misschien zelf weet, die 7900 GT van ASUS is behoorlijk slecht leverbaar (ook in die winkel waar jij hem nu hebt geselecteerd). Het geheugen ziet er netjes uit, leuk moederboardje en leuke schijven... Niets op aan te merken.

"Het is pas haute cuisine als het de frituurpan heeft gezien" - @VanRoyal (2021)


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 00:21

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Kom op zeg, het is geen helpdesk. We verwachten van je dat je zelf eerst op zoek gaat en ons ook vertelt over wat je gezocht hebt, wat je vond en waarom je nog vragen hebt "Eigen inzet" heet dat.

Bovendien is dit geen manier van specs posten, zie: PMG Beleid
#

#

Geef een exacte omschrijving van de hardware (mobo, CPU, koeler, geheugen, opschrift geheugenchips indien geheugengerelateerd, voeding, videokaart, geluid/netwerkkaart, etc.), noem wel de officiële merknamen en type-aanduidingen en geef beslist géén ellenlange uitdraai van een of ander diagnoseprogramma, zoals Sisoft Sandra.
:/

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.