Een pc die pre-built is is niet per definitie goed natuurlijk

Bij een productie van vele duizenden exemplaren zullen er geheid een paar bij zitten die niet helemaal goed zijn. Dit geldt ook weer voor de losse onderdelen waar de prebuilt-pc uit bestaat. En de onderdelen waar die weer uit bestaan. Ook kan het klimaat in de ruimte waar de pc in staat van invloed zijn. Het stroomnet, de muis en toetsenbord zelf.
Bij dit soort problemen is niks uitgesloten tot je het zelf uitgesloten hebt. Natuurlijk is het nu niet de bedoeling dat je gelijk de kast openschroeft en de chipjes van ieder reepje ram met een microscoop gaat controleren op scheurtjes oid, maar een aantal standaardtestjes zou je toch al een ruimer inzich t in de problemen moeten geven. Bijvoorbeeld een geheugentest, je harddisk eens defragmenteren, chkdsken, allerlei opstartitems (tijdelijk) uitzetten, drivers updaten, Windows update en de logs eens bekijken.
Dat zijn toch wel dingen die we van een tweaker verwachten. Het forum is niet de plaats waar de waarzegsters hun vrije avond graag aan besteden. We verwachten van jouw kant wat basiskenni, en de interesse en inzet om jezelf wijs te maken met de materie en actief aan te sturen op een oplossing door de gevonden en aangeboden oplossingen actief te proberen. Ik hoop dat je in de toekomst meer tijd besteed aan je postings.