Toon posts:

Matrox G550 Dualhead vaagheid

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een 2de monitor op mijn G550 aangesloten. Bij dualhead krijg ik opeens melding dat een of andere matrox.dll gecrasht is. Dan maar geen dualhead optie en laat ik windows XP de 2de monitor aansturen. de settings 2CRT's ( iiyama 454) op 1280x960@32Bits@100Hz (@90Hz ook) zorgt plots voor blokkenbeeld met strepen en kleuren in het scherm als een toverbal. Na een reboot is het weer even goed. Wanneer tijdje Photshop, Director of Flash gaan de schermen weer over hun nek.

Ik snap er geen bal van! Wat zou dit kunnen zijn? Zou de Matrox G550 gewoon niet de 2de monitor kunnen aansturen op die resoluties, of zou de driver bv gaar kunnen zijn (
DriverVer=09/14/2004, 5.93.009.0)? Iemand?

[ Voor 19% gewijzigd door Verwijderd op 28-04-2006 20:18 ]


  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 18:18

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

GoT Huisregels

GoT is geen helpdesk :o

Het is dan ook de bedoeling dat je niet alleen een beschrijving hier post met de vraag "Iemand?", maar dat je van tevoren zelf op zoek gaat. Je zou minimaal de mobochipset- en Matrox drivers kunnen proberen te herinstalleren, of even onder Knoppix (oid) draaien om HWprobleem uit te sluiten.

Komt bij dat we je met de beste wil in de wereld niet kunnen helpen aangezien je niets meldt over de rest van je systeem of zelfs welk OS erop draait.

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.