Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

TomTom navigator 5.0 op Windows mobile

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

m'n vader heeft van het werk een Dell AXIM gekregen met bijbehorende TomTom software voor in de auto. De bedoeling is dus dat deze Dell AXIM in de auto geplaatst wordt en dan als navigatiesysteem functioneerd. Maar er is echter een probleem. Als we deze TomTom willen installeren komt de volgende foutmelding tevoorschijn:
instruction "0x0044232b" reference memory at "0x00000000"
we hebben ook op google gezocht maar daar komen we maar op 1 hit uit en daar snappen we de ballen van. Hopelijk kan iemand ons hiermee helpen :).

  • DaannO
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 04-07 09:17
Er is een nieuwe update uit van tomtom. 5.21 en die is voor wm5, staat overgins op de tomtom site. Probeer die is, misschien dat het dan wel werkt.

  • ScSi
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 26-11 12:58

ScSi

Belg.

Je bent verplicht de 5.21 (Navigator) te nemen, zoals DaannO zegt.. Gezien het feit dat het van je pa z'n werk is kan dat geen probleem zijn..

  • Luuk
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
is die update naar 5.21 ook aan te bevelen voor windows mobile 3? of werkt dat niet.