Misschien is het wel laat in dit topic (2 jaar later), maar ik kwam op hetzelfde probleem als Arjay_kay: Ik heb een Arctic Cooling Silentium T1 en ik wilde de voeding vervangen.
Ik had namelijk de standaard uitvoering van 350 Watt, maar sinds ik een HD4850 heb aangeschaft moest ook mijn voeding vervangen worden. De standaard 350 Watt voeding was niet sterk genoeg en had bovendien geen 6-pins PCI-Express connector.
Ik heb een klein verslagje gemaakt van hoe ik het heb aangepakt, misschien dat andere mensen met een Silentium kast die hun voeding willen vervangen er iets aan hebben.

Zoals je ziet zit in de Silentium kast de voeding rechtsonder in. Ik moest het moederbord uit mijn PC halen om de oude voeding eruit te kunnen halen. Dit paste allemaal namelijk maar net omdat er een harde schijf muffler standaard op de voeding zit.
Als je de voeding er eenmaal uit hebt, zul je snel zien dat de schroefgaten onder in de kast op totaal andere plaatsen zitten als een standaard ATX voeding. Dit komt omdat de voeding die door Arctic geleverd wordt een stuk breder is dan een doorsnee voeding.

Om dit probleem op te lossen had ik bij de Praxis een aluminium U-profiel gehaald van 25 millimeter. Hier heb ik gaten in geboord zodat aan de bovenkant van het profiel de voeding vastgemaakt kon worden, en aan de onderkant 'de stellage' aan de kast vast geschroefd kon worden.
Zie ook de inkeping die ik gemaakt heb. Dit was nodig omdat anders het profiel in de weg zat voor de stekker aansluiting en de schakelaar.

Ik had nog een oude stroomkabel die in tegenstelling tot andere kabels zijn stekker in een hoek had zitten. Dit is wel echt nodig, omdat deze kant uiteindelijk naar beneden zal wijzen en dus op de stekker zal staan. Vergeet niet de voeding op ON te zetten als je hem in de kast plaatst, maar dat lijkt mij voor zichzelf spreken.

Zo ziet de voeding-stellage er dan uit. Eigelijk is het niets meer dan een voeding op pootjes.

Het lastige gedeelte is het feit dat de stroomkabel van de originele Arctic voeding aan de voeding vastzit. Het is dus niet een stekker die je los kunt maken, maar zit aan de ene kant aan de voeding vast, en aan de andere kant via een connector aan de kast vast.
Ik heb bij een lokale electronica-kabeltjes-en-soldeer-winkel een soortgelijke plug gekocht zoals de plug die achter in de kast zit. Deze heb ik vast gesoldeerd aan de oude stroomkabel die ik had (de kabel met stekker met de hoek). Hierna heb ik hier de 'rubberen kous' overheen gedaan welke oorspronkelijk over de originele plug van Arctic heen zat.

Voila! Een klein verlengsnoertje binnen in je kast om je voeding vooraan de kast van stroom te voorzien.

Zo, de voeding zit voor in de kast.

Zo ziet het er aan de onderkant uit. Ik heb in plaats van schroeven bouten gebruikt, omdat het aluminium te dik was om de standaard schroef met de schroefdraad in te draaien. Bovendien zou dan de kans bestaan dat je de schroef kapot draait. Ik heb ook onder op de aluminium strip nog een klein stukje schuimrubber geplakt. Dit ter extra isolatie en om trillen te voorkomen (de originele 350 Watt voeding had namelijk een vervelende resonantie die mijn kast soms zeer irritant deed zoemen).

De 2 fans die boven achterin de kast zitten hebben 12 volt nodig. Arctic heeft op zijn eigen voeding een speciaal kabeltje daarvoor, maar een de meeste ATX voedingen hebben dat kabeltje niet. Mijn voeding had dat ook niet. Dus heb ik het stekkertje van de originele Arctic voeding afgeknipt, 2 pinnetjes aan gesoldeerd, krimpkousje eroverheen (om kortsluiting te voorkomen) en in een 12 Volt aansluiten van één van de vrije Molex-connectors gestoken. Werkt perfect!
Some points of interest:
- Toen ik mijn kast weer dicht wilde maken paste mijn zijpaneel ineens niet. Het bleek dat mijn aluminium profiel een halve centimeter te lang was. Hier moest ik dus nog een klein stukje vanaf zagen. Meten, meten en nog eens meten dus!
- Bij het zagen / boren van het profiel: Let op dat de profielen naderhand goed schoon zijn. IJzerstof lijkt me niet iets wat goed voor je moederbord is als het zomaar in je kast rond gaat waaien.
Ik hoop dat dit verslag nog sommige mensen kan helpen die op het moment een Silentium kast hebben en ook het probleem hebben dat ze hun voeding niet kunnen upgraden.