Open Office skin?

Pagina: 1
Acties:

  • AllSeeyinEye
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 23:26

AllSeeyinEye

a.k.a. Oogje

Topicstarter
Ben al een tijdje bezig met de overstap van MS Office (2003) naar Open Office. Wat me daarbij het meest tegen de borst stuit, is het naar mijn mening verschrikkelijk lelijke uiterlijk van Open Office. Qua gebruik heb ik er tot nu toe niets op aan te merken.

Is er een manier om de skin van OOo (eenvoudig) te wijzigen, liefst zodat deze op de MS Office skin lijkt?

Google en Got leverden mij geen skin's of tips op...

[ Voor 8% gewijzigd door AllSeeyinEye op 25-04-2006 00:40 ]

EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+


  • rjf
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 03-03-2024

rjf

Vetpriester

http://sallec4.free.fr/skinooo.htm < in het frans en daar benik niet goed in en we zoeken verder.

in OOo 2.0 onder extra > aanpassen > dan kies je een werkbalk uit en kies je wijzigen je kan dan je eigen pictogrammen importeren.

hier nog 1 > http://jimmac.musichall.cz/openoffice-icons.php

google op "openoffice themes"

hier nog 1 > http://people.redhat.com/dcbw/ooo-nwf.html
ff kijken of het compatible is met jehuidige OOo

[ Voor 80% gewijzigd door rjf op 25-04-2006 01:46 ]


  • Ramon
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 06:28
Uiterlijk van de laatste versie van openoffice lijkt toch redelijk veel op Office 2003? Wat bedoel je precies?

Check mijn V&A ads: https://tweakers.net/aanbod/user/9258/


  • AllSeeyinEye
  • Registratie: September 2005
  • Laatst online: 23:26

AllSeeyinEye

a.k.a. Oogje

Topicstarter
@rjf:
thanx voor de linkjes. Die franse ziet er het beste uit, helaas is mijn frans net zo slecht als dat van jou (excuse my french ;) ), dus kom ik daarmee niet verder.

De anderen leveren me ook niets op.

@Ramon:
Draai jij XP in oude stijl op 640x480? De huidige OOo icons lijken wel in windows 3.1 stijl gebakken te zijn... (no offence O-) )

Helemaal als je de screens kijkt van Office 2007 dan ben ik bang dat OOo nog een lange weg te gaan heeft. Ok, de functionaliteit is geweldig, maar het oog wil ook wat....

EvaluationCopy schreef: [...] Audi-rijders zijn de nieuwe BMW-rijders. Petjes met een pak en dan zonder petje, maar in hart en nieren gewoon nog petjes. :+


Verwijderd

de franstalige site heeft alleen skins tot en met versie 1.1.4, daarboven werken ze niet. (Attention non valable pour open office supérieur à la version 1.1.4)