[XP] Activatie probleem na reparatie OEM XP Home

Pagina: 1
Acties:
  • 102 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • ChUcKiE
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 21:48

ChUcKiE

Dus........

Topicstarter
Een maand ACER computer binnengekregen, die vol zat met Spyware/malware en virussen.
Het grootste probleem was, dat alle data bewaard moest blijven.
Ook was de kast mooi verzegeld voor garantie, du sdie mocht eigenlijk ook niet open.

Na alle antivirus, antispyware, Hiren's Boot Cd's etc. gebruikt te hebben, was ongeveer alles eraf en heb ik Windows XP Home gerepareerd met een CD'tje dat ik nog had liggen (had niets anders).

Alles werkte weer naar behoren, totdat de melding kwam om te activeren. Helaas was de pc toen al weer bij de nietsvermoedende gebruiker.

De pC heb ik weer terug en ik kan er totaal niets mee doen. Ik log in en krijg direct de melding dat Windows nog geactiveerd moet worden, druk op OK en dan komt er een scherm dat Windows al geactiveerd is en ik wordt netjes uitgelogd.

Ik kan wel booten in veilige Modus met opdrachtregel, maar kom daar na vanalles geprobeerd te hebben ook niet echt verder.

Ik zit dus helemaal vast. Ik heb nu wel de ACER cd's gevraagd en daar blijkt een Windows XP Home Cd bij te zitten, waar een image op staat van de juiste oEm versie. Helaas is dat image voorzien van een wachtwoord dat ik niet weet/heb.
Ik dacht namelijk Windows niogmaals te repareren, maar nu met de XP Home oem versie van ACER met de juiste code die op de PC staat.

Hoe nu verder? Ik heb vanalles nagezocht, veel komt in de buurt, maar oplossingen werken bij mij niet.
Zijn er mensen hier met een ACER Windows XP Home (liefste met SP2) CD of installatie map die ze kunnen delen? weet iemand het betreffende wachtwoord van dat image?

Iets anders om met die activatie om te gaan?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ChUcKiE-1330/hero/807720


  • BN
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 21-10-2024

BN

Microsoft even bellen misschien.....

"Grandma was slow, but she was old....!!"


  • itsalex
  • Registratie: Januari 2003
  • Niet online
Het probleem heb ik vaker gezien. Gewoon Windows helemaal ervan af halen en opnieuw erop zetten. Ik heb het probleem bijvoorbeeld bij mensen gezien die ook een illegale windows OEM hadden geinstalleerd crack erover en na 30 dagen krijgen ze plotseling dat ze moeten activeren en dat windows al geactiveerd is. Dat komt doordat ze een aangepaste versie gebruiken van het activeringsproces. Ik heb toen ook een aantal trucjes gedaan zoals het overschrijven van een aantal dll maar dat ging gewoon de mist in. Ik zou je aanraden om gewoon de boel opnieuw te installeren.

I hit the CTRL key, but I'm still not in control!


  • ChUcKiE
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 21:48

ChUcKiE

Dus........

Topicstarter
Ik dacht het juist nu nog eenmaal te repareren met een ACER/OEM Windows XP Home NL met SP2 geslipstreamed, voordat alles er weer af gaat.
Maar hoe krijg ik die verie als er een wachtwoor dop het image zit.
Er zullen toch wel meer mensen zijn, die een ACER Windows willen repareren vanaf CD?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ChUcKiE-1330/hero/807720


Verwijderd

En ook erg voor de hand liggend: Helpdesk Acer bellen misschien?

NOFI overigens, maar als er gewoon legale cd's gebruikt worden dan mag je ondersteuning van de leverancier hierop verwachten..

  • Slingertj3
  • Registratie: April 2006
  • Laatst online: 22:18
Ik heb dat ook een keer gehad met een cdrom van mijn medion pc en bij wachtwoord kon je dan gewoon enter geven dus niks invullen

  • snooze
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 27-07-2025

snooze

kinda busy atm.

dit is een foutje in de activatie en kan hersteld worden door een registry key te veranderen hetzij met een boot-cd hetzij in veilige modus
wat er moet gebeuren is de activatie gegevens ongeldig maken zodat ie niet meer denkt dat ie al geactiveerd is daarna kun je gewoon activeren zonder gezeur.

hoop dat het helpt de ms tech support helpt je hier zo doorheen heb nog gekeken of ik een link voor je kan vinden maar was zo snel niet het geval.

good luck.

edit: [rml][ XP] Activatiedialoog terwijl Windows al is geactiveerd?*[/rml]
post van safranjake is what you need

[ Voor 13% gewijzigd door snooze op 20-04-2006 09:49 ]

weet iemand nog een leuke signature?


  • ChUcKiE
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 21:48

ChUcKiE

Dus........

Topicstarter
Ook dit had ik al geprobeerd, daarna kon ik de code op de stikker opnieuw invoeren, maar na bijwerken kwam ik meteen terug op het beginscherm van de activatie.
Uiteindelijk had het gewoon hetzelfde resultaat.

Ik verwacht dat die originele ACER code niet op de windows versie werkt die er nu op staat, vandaar ook dat ik um nogmaals wil repareren met de originele OEm CD, maar dat lukt dus niet...

Iemand hier een oplossing voor? Niemand met een ACER computer die de totale installatiemap van de originele Windows XP Home NL op zijn PC heeft staan?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/ChUcKiE-1330/hero/807720

Pagina: 1