Dan gaat m'n bureau plakken

.
Ik zie alleen een stuk (je eigen?) arm en een blauwe lucht. Daar kan je toch overal een foto van maken?
Ik ben hier thuis ook nog met dingen bezig, ik had waarschijnlijk minstens naar het park moeten lopen om genoeg vrije ruimte te hebben om het te doen en daar had ik ff geen tijd voor (jaja, tijd maak je). +het ziet er belachelijk uit om zo'n foto te maken waar andere mensen bijzijn

. Ik heb er nu een re-try van gemaakt die naar mijn mening al een stuk beter is (nog niet perfect, vast niet, maar ik kan niet beter zonder statief, anders is het bewogen, en statief van zo'n formaat kan ik niet regelen denk ik).
Beide ideeen zijn echt leuk, maar om nou in de eerste post 2 van de weinige regels te overtreden?
* geen work in progress-foto's: de foto die je post moet echt af zijn
Ik fotografeer bijna nooit, in mijn ogen was het "af". Ik denk na het posten pas na dat het anders moet.
* 1 foto per persoon per weekopdracht
Fuck, overheen gelezen. Ik heb dus net een re-try gemaakt, maar die zal ik dan niet posten. Ik heb ook nog een totaal andere foto gemaakt, maar die zal ik ook voor mezelf houden dan, regels zijn regels.
Vroeg me al af waarom er zo weinig foto's in het vorige topic stonden..
Niet dat ik van de forumpolitie ben hoor, maar die regeltjes maken het juist leuk, zo'n opdracht. Ze halen als het goed is het beste in de deelnemers naar boven.
Ik ben sowieso al een prutsfotograaf, dus valt weinig goeds naar boven te halen in mijn geval. Jammer maar helaas.
* Mentalist gaat terug naar PHP. Kan ik ook al niks van, maar daar mag ik het tenminste opnieuw proberen nadat de parser me "commentaar" heeft gegeven, net zolang tot het goed is..