[xp] Hoe GRUB te verwijderen?

Pagina: 1
Acties:

  • N0 0B
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 20:29
Hallo,
Ik wil graag GRUB verwijderen want ik heb linux eraf gegooid maar de grub is blijven staan. Ik heb een Windows XP cd en geen floppy drive. Hoe kan ik dan de mbr weer heel maken? ik heb gelezen over R indrukken tijdens de xp cd tijdens het booten maar ik weet niet precies hoe dat dan werkt.

Won't you break the beats, cause I'm hardcore - Tiga


  • TheovdS
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 11-03 07:05
Inderdaad, opstarten met Win-XP cd en op 'r' drukken, als daar om gevraagd wordt. (reparatie modus)

En dan fixmbr

Done ;)

  • N0 0B
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 20:29
opstarten met Win-XP cd en op 'r' drukken
ok.. ik snap dat dat het moet zijn maar hoe werkt het? ik boot van CD dan staat er druk op toets om van cd te starten dan druk ik R in maar dan kom ik na laden van alle drivers ofzo bij het windows installatie scherm met partities. ik zie nooit ergens reparatie moduswaar moet ik dan R indrukken?

[ Voor 8% gewijzigd door N0 0B op 07-04-2006 21:10 ]

Won't you break the beats, cause I'm hardcore - Tiga


  • Nielson
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:26
http://support.microsoft.com/?kbid=314058
De herstelconsole starten
Gebruik een van de volgende methoden om de herstelconsole te starten:
• Gebruik de Setup-diskettes voor Windows of de cd-rom met Windows om de computer op te starten. In het scherm 'Welkom bij Setup' drukt u op F10 of op 'R' om de installatie te repareren.
• Gebruik het hulpprogramma Winnt32.exe met de schakeloptie /cmdcons om de herstelconsole toe te voegen aan de map Opstarten van Windows. Hiervoor is ongeveer 7 MB vrije schijfruimte nodig op de systeempartitie waarop u de Cmdcons-map en -bestanden wilt plaatsen.

[ Voor 86% gewijzigd door Nielson op 07-04-2006 23:08 ]