dsmits,
Welkom op GoT
Wij hebben op GoT een heleboel regeltjes en eisen opgesteld waar een topic aan moet voldoen - jouw topic voldoet daar absoluut niet aan
Ik pak even de belangrijkste zaken eruit:
Welkom op GoT
Wij hebben op GoT een heleboel regeltjes en eisen opgesteld waar een topic aan moet voldoen - jouw topic voldoet daar absoluut niet aan
Ik pak even de belangrijkste zaken eruit:
- Kies een duidelijke en heldere topic titel waarin je je vraag of je topic beschrijft. Zet hier in Windows Operating Systems ook de Windows versie in tussen haakjes - dat heb je gedaan.
- Omschrijf helder en duidelijk je probleem of discussiepunt in je topicstart - geef aan wat je zelf al geprobeerd en gedaan hebt (waar heb je bijvoorbeeld al eens op gezocht en wat heb je zelf al eens geprobeerd?)
- Geef genoeg informatie in je topic - welke Windows versies, heb je een domain, welke geluiden, etc, etc
Ik heb windows 2003 enterprise met een active directy. Nu wil ik de windows geluiden uitschakelen via een policy; Handmatig zou je het kunnen doen door bij geluiden geen geluidsschema te kiezen. Ik heb al de windows policies bekeken. Maar kom daar niet eecht wat tegen. Verder op google het een en ander gezocht maar niet echt een concrete aanwijzig gevonden. Dus wellicht dat iemand me verder helpt?
zoeken in registry welke instellingen het zijn dat zelf een policy bouwen zie daarvoor Create your own adm templates