Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

  • HENNEP
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 26-07 09:51

HENNEP

Just Someone

Topicstarter
Ik ben opzoek naar een externe volumeregelaar voor mijn Iriver U10, mijn reden is dat ik niet telkens zin heb om de u10 uit mijn zak te halen en de volume dmv de + en - knopjes te gebruiken om mijn volume te regelen, dit gaat te langzaam en is best vervelend als je bijv. in de trein zit.

Ik heb 3 volume regelaars gevonden :

http://www.sennheiser.com...ts_headphones_accessories : Sennheiser HZR 62 (5m kabel!!!)

Afbeeldingslocatie: http://www.sennheiser.com/sennheiser/icm_eng.nsf/resources/005248.jpg/$File/005248.jpg

http://mp3shop.nl/product/16086 : Koss VC20 volume control (1m kabel)

Afbeeldingslocatie: http://mp3shop.nl/images/product/image.php?id=20508

http://mp3shop.nl/product/18600 : Shure PA235 Volume Control (10cm kabel)

Afbeeldingslocatie: http://mp3shop.nl/images/product/image.php?id=10697

Ik vind de Shure wel 1 van de meest aangename maar ik vind de lengte van de kabel(10cm) wel erg kort... zelfs te kort.. de sennheiser lijkt me ook erg stoer, maar die lijkt me ook weer erg groot, het enigste voordeel van die is dat je de Linker en Rechter kanaal afzonderlijk van elkaar kunt regelen(dus moet je niet perse je oordopjes niet af doen als je met iemand praat bijv :) )

De Koss vind ik danweer met de 1m kabel weer te lang, hij is redelijk goedkoop, maar daardoor lijkt me de kwaliteit ook minder..

Meer volumeregelaars kon ik niet vinden. welke externe volumeregelaar(als je er 1 hebt) gebruik jij?

  • HENNEP
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 26-07 09:51

HENNEP

Just Someone

Topicstarter
*bump*

  • ILUsion
  • Registratie: Augustus 2003
  • Laatst online: 08-11 19:08
Zelf heb ik ooit hoofdtelefoons met zo'n volumeregelaartje in gehad (eenmaal Sennheiser MX500 andere maal oortjes van Philips, geloof ik). In feite mis ik het niet.

Wat die regelaar van shure betreft: te kort lijkt me niet zo'n probleem: je kan makkelijk genoeg een verlengkabeltje kopen en ertussen zetten. Als je wat handing bent, kan je ook gewoon zelf een verlengkabeltje maken. De Sennheiser inkorten gaat natuurlijk ook: ofwel echt knippen in de kabel (maar dat lijkt me zonde) ofwel rol je de kabel op rond zoiets (krijg je wel en dikke bol kabel, denk ik).

  • Piggen
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 19:01

Piggen

Lekker bakkie

Ik vind die Koss er ook wel goed uitzien. 1 Meter is ook niet ideaal, maar hij is het goedkoopst en ik lees er wel goede dingen over (geen reviews, maar wel ervaringen bij Amazon). Het snoer van de Sennheiser vind ik wel érg lang en van de Shure erg kort. Maar je kunt er wel zo een verlengsnoertje op aansluiten.