Toon posts:

MAXTOR DiamondMax 10 6L200S0

Pagina: 1
Acties:
  • 48 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
MAXTOR DiamondMax 10 6L200S0 200GB 7200rpm 16MB
Athlon64 939 3500+ Venice
ASUS A8N-SLI
DDR ValueRAM 512Mb 400MHz Non ECC CL3 x2

Apacer Int. Card Reader USB2.0
CLUB-3D PCI-e 256Mb ATI X800RX

Ik heb sinds een aantal dagen problemen met mijn pc ( maand geleden geformatteerd ) , hij blijft soms hangen en ik krijg soms de melding:

Uitgestelde schrijfbewerkingen zijn mislukt.

Als de pc blijft hangen en ik ga rebooten dan kan mijn pc niet meer booten van mijn HDD , de hdd zie ik dan ook niet staan voordat ik bij het windows scherm kom. ( het scherm na mijn biosscherm ). Ik krijg dan de melding:

SCHRIJFFOUT... druk op ctr+alt+delete om opnieuw op te starten

Als ik dan even wacht of mijn pc helemaal uitzet en weer opnieuw opstart dan start hij gewoon weer normaal op.

Aangezien ik dacht dat het aan mijn HDD lag heb ik powermax laten lopen, maar deze ontdekte geen problemen.

Nu kreeg ik vandaag de volgende STOP melding (blauw scherm)

Stop 0x000000F4
http://support.microsoft.com/?kbid=330100&sd=RMVP#kb2 (volgens mij deze)

Ik heb geen idee wat het nu kan zijn maar ik denk nog steeds iets met mijn harde schijf. Kan het zijn dat ik bepaalde drivers moet installeren ivm SATA of iets moet veranderen in mijn bios. Of zijn er nog andere dingen die ik kan proberen.

Ik weet in ieder geval niet meer wat het nu is en kan wel wat hulp gebruiken. ;)

Verwijderd

nforce 4 met een diamonmax 10:

ofwel schijf wegdoen en een andere kopen, ofwel moederbord weggooien en een niet nforce4 kopen. Daar lopen immens veel topics over, eventjes de search raadplegen plz.

  • Willems
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 14-05-2025
Leuk makkelijk antwoord van Athmozz, ik heb een Diamond Max 10 met een SATA PCI kaart Silicon Image 3112, en had donderdag precies hetzelfde probleem.

Ik nam zelfs aan dat de schijf gecrasht was, en ik kwam er later achter dat dat niet het geval was. Maar waar de fout nu precies vandaan komt, dat kan niet een Nforce 4 chipset zijn, omdat in die computer gewoon een KT266 chipset van via zit.

Ik kan je niet helpen, heb ook last van de onverklaarbare fouten....

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Neem dit topic eens door: Keuze harddisk icm nForce4 :)

Dit topic is gesloten.