[TV] geeft zwart beeld, met af en toe flitsen.

Pagina: 1
Acties:
  • 218 views sinds 30-01-2008

  • Rempage0611
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 23-09-2025

Rempage0611

9405 WP @ 2x SMA Sunny Boy

Topicstarter
Goede avond,

Mijn ITT Nokia 4210 PS VT TV uit het jaar kruik heeft sinds gister kuren. Het beeld blijft zwart, geluid doet het wel, ook wordt de zender goed aangegeven (leds onderin de TV).

Af en toe geeft hij flitsen, en heel soms zie je een halve seconde normaal beeld. Ook wordt het beeld soms heel even ondersteboven weergegeven.

Alom bekende methodes als er op rammen helpen niet, ook heb ik al alle contacten onderop de printplaat nagesoldeerd, dit hielp ook niets. Aan de potmeter van de horizontale frequentie draaien resulteerd in een mooie horizontale blauwe lijn.

Wat kan er mis zijn? De 'piep' dat de hoogspanning werkt hoor je wel, het lijkt dus mis te gaan met de uitsturing, maar hier houdt mijn oppervlakkige kennis over TV`s op. (wel weet ik dat je altijd de elco`s moet ontladen en ook moet oppassen voor de beeldbuis.)

Wie kan mij helpen?
Thnx.

[ Voor 8% gewijzigd door Rempage0611 op 20-03-2006 19:18 ]


  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 19:48

JvS

Ik heb hem zelf ook

mjah, dit heeft geen zin. Hij is stuk en als je niet weet hoe je dit moet maken en ej nooit een TV van binnen hebt gezien, kan je beter gewoon een TV reparatie service inschakelen.

offtopic:
No offense verder en ik snap je frustratie, mijn 5 jaar oude philips 82cm TV is gisteren ook gestopt met werken, maar ik heb gewoon de gouden gids erbij gehaald.

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.