Toon posts:

[XP] Icoontjes bureaublad automatisch weer klein*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik word er knettergek van maar in windows xp worden telkens mijn icoontjes op het bureaublad automatisch klein. Dan moet ik weer naar vormgeving om "grote pictogrammen" aan te vinken. Dit vinkje verdwijnt dus miraculeus vanzelf. dit had ik al bij een ander scherm/videokaart en Windows, dus geen flauw idee waar dit aan kan liggen. Ik kan er op internet ook niks zinnigs over vinden vandaar deze post.

  • sdomburg
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 03-09-2024
Spyware scan gedaan?

  • sanfranjake
  • Registratie: April 2003
  • Niet online

sanfranjake

Computers can do that?

(overleden)
Wat heb je al geprobeerd dan? En waarop heb je gezocht? Vermeld minstens toch wel die zoektermen, zodat we je kunnen helpen de te optimaliseren :)

Verder zet ik nog even je OS in de topictitel per de Windows Operating Systems - Policy. Lees die en de Algemene gedragsregels (Netiquette) nog even goed door.

Mijn spoorwegfotografie
Somda - Voor en door treinenspotters