[MySql/InnoDB] restore met .frm bestanden

Pagina: 1
Acties:

  • Mitrilvich
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 28-06 00:42
Op mijn servertje draaide heel vrolijk WinXP met IIS, PHP en MySql. Laats is er iets fout (wat, geen idee?!?) gegaan met OS waardoor deze niet meer opstart. Dit moet op zich geen probleem zijn, gewoon data overpompen en op een nieuwe install er weer op zetten.

Dit gaat ook allemaal vrij soepel op een punt na, ik kan niks met de .frm bestanden van de MySql/InnoDB tabellen. Deze bestanden zouden moeten werken in combinatie met een log file(s), en ik dacht ik installeer weer precies dezelfde MySql versie, vervang de data-dir en klaar is kees Mitrilvich! Op het moment dat ik MySql service op probeer te starten nadat ik de data-dir heb vervangen krijg ik de volgende error's:

Van MMC service manager:
code:
1
2
Kan de mysql4014-service op Lokale computer niet starten.
Fout 1067: Het proces is onverwachts beëindigd.


MySql log-file:
code:
1
2
3
4
5
6
7
8
060309  0:33:47  InnoDB: Operating system error number 5 in a file operation.
InnoDB: See http://www.innodb.com/ibman.html for installation help.
InnoDB: The error means mysqld does not have the access rights to
InnoDB: the directory. It may also be you have created a subdirectory
InnoDB: of the same name as a data file.
InnoDB: File name .\ibdata1
InnoDB: File operation call: 'open'.
InnoDB: Cannot continue operation.

De hele MySql is te beschrijven en lezen door iedereen. De MySql versie is 4.0.14 en de tabellen waar het om gaat zijn van het type InnoDB. Het originele OS is niet meer te starten (HD is nog wel intact) en dat was een volledig gepatchte WinXP UK.

Ik heb gezocht op google en search van GOT maar niks kunnen vinden, help!

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

OS Error Numbre 5 is access denied ... Ik gok dat er toch nog iets niet juist is qua permissies :)

  • Mitrilvich
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 28-06 00:42
Ik heb het gevonden (eindelijk)! Met de permissies zat het wel goed, de gebruikers-groep [iedereen]/[everyone] had volledige rechten, dus iedereen kan alles doen (lees: alle processen). Het stomme is dat de databestanden de read-only attribuut hadden :z

Het is gewoon zo simpel dat je er gewoon overheen kijkt :). Maar het principe van gewoon dezelfde server-versie opnieuw installeren en dan de data-dir + my.ini bestanden vervangen werkt prima :*)

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Mitrilvich schreef op donderdag 09 maart 2006 @ 16:32:
Het stomme is dat de databestanden de read-only attribuut hadden :z
Dat is uiteindelijk natuurlijk ook een rechten kwestie :P