Toon posts:

thomson 21dm182 tv op pc aansluiten problemen

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

ik heb een tijdje terug een Thomson 21dm182 tv gekocht en wil nu graag de pc aansluiten op dit toestel. Helaas is mij dit tot nog toe niet goed gelukt. Heb de hele handleiding van GoT al gevolgd. Eerst via scartkabel geprobeerd, maar alleen zwart-wit beeld, nu met composietkabel en nu helemaal geen beeld, alleen maar sneeuw en af en toe allemaal verticale strepen (in kleur). Ik merk wel dat als ik op de pc iets doe, de tv dan gaat storen. De tv heeft maar 1 scart-aansluiting en losse video, audio l en audio r aansluitingen (die ik nu dus gebruikt heb).
Geloof dat mijn tv (op de scart aansluiting althans) alleen apparaten kan hebben die in rgb uitzenden. Dat is mijn pc iig niet geloof ik :?
Ik heb btw een geforce 6600 gt 128 mb en een ASUS A8N-SLI moederbord. Weet iemand hoe ik mijn tv op de pc kan aansluiten zodat ik films e.d. op mijn tv kan kijken?

Alvast bedankt!!