Toon posts:

[Outlook 2003] Conflict junkmailfilter en regels

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik krijg sinds kort spam in mijn outlook met daarin wat text en een plaatje. De text zegt absoluut niks, dus is met behulp van de junkmail filter niet te verwijderen. Het plaatje is echter hetgene wat de spam oplevert.

Nu heb ik in de source gekeken en nu blijkt dat er stukje code instaat, waarop een ik een regel zou kunnen toepassen om de spam te filteren: <img src="cid:. Nu is mijn vraag: kan ik ook een filter maken die de source checkt. Ik heb het namelijk nagezocht, maar ik kan het niet vinden.

De junkmail feature van Outlook ziet de mail overigens wel als junk-mail, maar omdat ik een regel heb die drie e-mailadressen scheidt en in een aparte map zet, wil ik de spam ook met behulp van regels afhandelen. Er wordt namelijk wel aangegeven dat er junkmail is gevonden, maar door de regel (verplaats e-mail naar map @Home als geadresseerde naam@home.nl bevat) verplaatst Outlook de e-mail van de junk-mail map naar de @Home-map, zodra er iets ontvangen wordt... Of is het misschien mogelijk e-mail op spam te controleren ná dat de regels zijn toegepast?

Alvast bedankt!

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Het gaat om het standaard Outlook filter itt. een losse app? Dan SA --> OFF.

Je kunt spelen met de "in berichtkop' en 'in bericht' regels, maar ik heb geen idee of die tags pakt.

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)


Verwijderd

Topicstarter
F_J_K schreef op woensdag 01 maart 2006 @ 14:50:Je kunt spelen met de "in berichtkop' en 'in bericht' regels, maar ik heb geen idee of die tags pakt.
Ik heb het geprobeerd, maar helaas werkt het niet.

Ik denk dat ik de junk mail filter nà de regels moet laten uitvoeren óf ik moet een regel kunnen aanmaken die filtert op de source... Maar hoe?

Verwijderd

Topicstarter
Zijn er nu helemaal geen mensen die Outlook gebruiken en daar ook de nodige Spam op krijgen? ;)

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB/AI

Front verplichte underscores

Ja, ikke :+ Maar ik denk dat de meeste mensen meer gebruiken dan de ingebouwde tools, zie Ervaringen Anti Spam programma's? etc. Als alternatief kan je natuurlijk zelf een script bouwen die het doet, maar dat lijkt me overkill als je niet toevallig al VBA-guru bent.

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)