Toon posts:

Ik zoek een breedbeeld tv/scherm met terminal

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo allemaal,

Ik moet voor hier op de zaak een soort van breedbeeldscherm hebben die terminal mogelijkheden heeft want hij komt op het netwerk. Hier moet bepaalde informatie op worden weergegeven.

Verder moet hij 45 graden draaibaar zijn ook het beeld zodat het verticaal gehangen kan worden en mogen er geen draaibare onderdelen als fans en harddisks inzitten.

De maat moet ongeveer 26inch zijn.

Het liefste alles in een zeg maar.. maar anders kan het ook met een losse terminal zijn als het niet anders kan.

Bestaat zo iets?

[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 22-02-2006 15:28 ]


  • ElCondor
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 14:57

ElCondor

Geluk is Onmisbaar

Kun je niet gewoon een breedbeeld plasma monitor kopen met VGA aansluiting?
Wij hebben niet van die blokken van 9 31" monitoren, van die platte, daar zit gewoon een VGA aansluiting op.

Vervolgens een thin cliëntje erbij, en klaar is kees!

[ Voor 15% gewijzigd door ElCondor op 22-02-2006 15:59 ]

Hay 365 dias en un año y 366 occasiones para festejar (Boliviaans spreekwoord)


Verwijderd

Topicstarter
ja dat was ook een idee. want ik denk niet dat die 2 in 1 dingener zijn :?

Moet alleen wel een lcd tv hebben die verticaal kan hangen en waarvan het beelt verticaal kan worden gezet :) Maar dat zie ik helaas niet bij speceficaties staan als ik rond kijk..

  • Bob_NL
  • Registratie: November 2005
  • Laatst online: 16-12-2025
Verder moet hij 45 graden draaibaar zijn

Ik neem toch wel aan dat je 90 graden bedoeld.....

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 15:22

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

45 graden draaien geeft een mooi schuin beeld 8)7

Los daarvan, heb je ooit gedacht aan zelf op zoek te gaan, GoT is namelijk geen helpdesk - en dan nog, terminal is een erg vreemde eis voor een TV, ik heb er nog nooit eentje gezien met VT100 emulatie :+

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.