Probleem AVI met Winamp 5.13

Pagina: 1
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • martwoutnl
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 15:35
Vraag gaat over. Excuses voor de overlast. Nader zoekwerk levert op dat de meeste bestanden het toch doen. Het bleek dus te liggen aan het eerste bestand waarmee ik steeds testte. Topic mag weg

Ik heb een vreemd probleem met een AVI-bestand van http://www.ice-fanpage.de/ice_multimedia/videos.htm i.c.m. Winamp 5.13. Als ik zo´n film online bekijk, draait Winamp hem zo af, maar als een filmpje download en dan afspeel, komt er niets in Winamp (ook niet handmatig na klikken op play als Winamp is opgestart na een klik op een avi).

Realplayer en Windows Media Player kunnen zo´n avi niet afdraaien (beiden kennen het niet). Na enig zoekwerk hier, gaf iemand de tip van Gspot. Die heb ik gedraaid met zo´n bestand en geeft aan dat 2 codecs compatible zijn met deze avi´s: AVI draw en MJEPG Decompressor.

Ik heb een P3 700 met Windows XP2.

[ Voor 14% gewijzigd door martwoutnl op 19-02-2006 10:18 ]