Toon posts:

dell c600 Pentium 3 850 Mhz

Pagina: 1
Acties:
  • 38 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
goede avond

ik heb een probleem met me hd denk ik wil even zeker weten of jullie er ook zo over denken
ik heb vanmiddag een Dell c600 Pentium 3 850 Mhz proberen xp op tezetten en dat ging allen duurde erg lang en de hd (20gb) maakte al een tikkend geluid je hoord hem goed eerst dacht ik hij is toch bezich en ging allemaal goed tot dat hij opnieuw opstarte en voor het eerst de windows xp logo zag en daar heb hij wel een half uur opgestaan ik dacht weer o het is een 850mhz dat duurt gewoon wat langer ben me 3200 amd 64bit gewend dus wachten na dat half uurtje ja ik mag een gebruikers naam invoeren en gedaan en ja hoor weer echt lang wachten en kwam maar niet het scherm in beeld toen tilde ik de laptop op om even op me schoot tezetten en ja hoor hij deed het even en de hd was ook even stil hij schoot zo door maar daarna weer het zelfde een opdracht geven en hd hoop herrie maken en niets meer doen ik denk nu dat me hd kapot is heb ik dat goed??

Verwijderd

eehh mja. Af en toe een leesteken zou fijn zijn.

Lijkt mij wel de hd ja.

Verwijderd

Topicstarter
8)7 8)7 sry daar voor

  • Liam
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 29-12-2023

Liam

Wat nou 1 proc is genoeg.. :P

Het zou ook kunnen liggen aan de hoeveelheid geheugen, hoeveel geheugen heb je in je PC zitten?

edit:


Je zou ook ff een floppy kunnen maken met DFT of Powermax ofzo erop (check de FAQ) en daarmee je HDD ff kunnen checken..

[ Voor 44% gewijzigd door Liam op 16-02-2006 14:19 ]

If it bleeds, we can kill it!! |Werkbak specs|CCNP, bezig met Master.


Verwijderd

Topicstarter
heb hem net laten testen en ja is de hd dus ik een kopen en hoop dat hij dan weer helemaal goed is jullie horen het nog alvast bedankt

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 16-02-2006 15:50 ]


  • schaap2005
  • Registratie: April 2005
  • Laatst online: 04-01-2025
Kan je alstjeblieft leestekens gebruiken óf zeggen waarom je ze niet gebruikt?
Anders loop je de kans dat dit topic daarom dicht gaat, en dat zou jammer zijn.

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Sorry, we snappen hier werkelijk geen zak van. Maar ik heb het idee dat je met de OM FAQ / Beleid al een heel eind ver komt :) Neem verder ook eens de Algemene gedragsregels (Netiquette) door wat betreft de voorbereiding aan topicstarts.
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.