[XP]Problemen met delen printer

Pagina: 1
Acties:

  • Sensei_D
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 16-04 08:11
Ik heb de volgende config:
- PC1 met printer op USB poort
- PC2 zonder printer
- PC's verbonden middels een switch

Printer op PC1 gedeeld, user van PC2 toegevoegd en die user machtigingen gegeven over de printer in het tabblad beveiliging. Printer op PC2 toegevoegd door deze op te zoeken, wat correct verliep.
PC1 is nu in staat een testpagina, maar PC2 is dat niet. Zodra een testpagina wordt afgedrukt op PC2 gebeurt dit zonder enige foutmelding, het lijkt alsof deze de printopdracht correct verzend. Mijn printer print echter niets.

Daarna het volgende geprobeerd: op PC2 mbv de drivers lokaal de printer geinstalleerd, TCP/IP poort toegevoegd met als IP PC1. Nu krijgt PC2 wel een foutmelding wanneer de testpagina wordt afgedrukt, namelijk dat deze niet kan worden afgedrukt.

Netwerkschijven worden middels "net use" gemapped. Het mappen van de printer lukt mij niet, omdat ik dan een foutmelding krijg, maar volgens mij moet het ook werken door de printer in Windows toe te voegen.

Iemand tips misschien?

sensei_d.fpv channel


Verwijderd

Geef als eerste eens een goede omschrijving van iedere pc. Hiermee bedoel ik welke OS, welke printer, welke IP addresseringen, etc. Tot nu toe hebben we vrijwel niets aan jou vraag.

Verwijderd

Hallo,

hoe heb je de printer in eerste instantie toegevoegd op PC2, als standard TCP/IP port ?

Groet,

SolutionFinder

Verwijderd

Waarom deel je hem niet gewoon en dan opzoeken op de ander pc en dan een koppeling maken. Vraagt hij misschien nog om de drivers, die installeer je en het is klaar. Maar welke OS gebruik je?