Met meerdere SIP gateways bij 1 SIP provider met 1 SIP acc

Pagina: 1
Acties:

  • edgarv
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 27-12-2025
Ik heb sinds kort een account bij een SIP provider (voicedata.nl) en gebruik voornamelijk mijn Speedtouch 716v5 WL. Dit bevalt prima.
Echter, ik dacht ook terwijl ik onderweg ben ongestraft met een laptop met softphone in zou kunnen loggen. Dit gaat inderdaad wel lukken, maar het nadeel is dat de Speedtouch dan gedeeltelijk uitgelogd lijkt te zijn. Binnenkomende gesprekken gaan dan naar de softphone. Reboot ik de Speedtouch, komen de binnenkomende gesprekken alleen op de Speedtouch aan.

Ik had begrepen dat dit juist een groot voordeel zou moeten zijn, dat je op willekeurige plekken aan kan loggen. Dit kan dus wel, maar niet zonder nadelen, en die zijn onoverkomenlijk voor mij.

Voicedata geeft aan dat ik dan een extra nummer moet aanvragen, maar dit is niet wat ik wil want dan kan ik nog steeds niet op hetzelfde nummer worden gebeld. Is dit standaard of is er iets speciaals met hun configuratie? Of ligt het gewoon aan mij?

Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 / 3770K / 2x16GB / Antec NSK4400 / ST30NF