Toon posts:

[Alg] geminimaliseerd scherm *

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
De laatste dagen heb ik last van het volgende. Als ik bijvoorbeeld internet explorer of de verkenner opstart dan start die op met een verkleind scherm in plaats van volledig. Dit heb ik nog niet eerder gehad maar het lijkt of steeds meer programma's het krijgen. Is dit het geval van een virus of is er iets anders aan de hand?

gr. Mart

  • Outerspace
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:35

Outerspace

Moderator General Chat / Wonen & Mobiliteit

AFX Ghey Edition by HlpDsK

Er zijn meerdere mogelijkheden. In het volgende topics staan linkjes naar de antwoorden:
[rml][ IE6] Een links start geminimaliseerd[/rml]

oa. http://groups.google.com/...rnum%3D1#59d6f5e6ea540cce

Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad)


Verwijderd

Topicstarter
Bedankt het heeft gewerkt.

  • F_J_K
  • Registratie: Juni 2001
  • Niet online

F_J_K

Moderator CSA/PB

Front verplichte underscores

Check de volgende keer dus eerst even wat oude topics voordat je een vraag stelt, bijvoorbeeld zoeken naar 'geminimaliseerd' binnen WOS en SA geeft al meteen je antwoord ;)

Hieraan gerelateerd, lees ajb. de volgende keer eest even enige sticky topics (Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/Sticky_off.gif) bovenaan de relevante fora: dit stond niet zo lang geleden bijvoorbeeld nog in de FAQ van Software Algemeen waar ik het had neergezet omdat het vrij vaak werd gevraagd :)

'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)