Dual DVI connectors: LFH60, DMS59, wat is het verschil?

Pagina: 1
Acties:
  • 247 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • GraasGast
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 14:52

GraasGast

Analogue Heaven

Topicstarter
Hoi,

Ik heb een stel Nvidia Quadro4 NVS 400 kaarten op de kop kunnen tikken. Deze hebben twee LFH-60 aansluitingen, waar je een speciale splitter op kan aansluiten die dan twee VGA of DVI aansluitingen bied.
Voor foto's van de betreffende kaart + aansluitingen en de splitter, zie hier:
http://www.overclockzone....a/Leadtek/quadro4-400nvs/

Splitters met een LFH-60 aansluiting zijn moeilijk aan te komen, en erg duur. (40 euro voor de DVI versie, tikt aan als je er 6 nodig hebt)
De DMS-59 uitvoering daarintegen is makkelijker te vinden en ook goedkoper. Deze word gebruikt door de Quadro NVS 200 en 280 kaarten, waar ze dezelfde functie hebben. Deze ziet er precies hetzelfde uit, hij mist alleen 1 pin.

Wat ik me dus afvroeg, is er een verschil tussen deze twee? Kan ik gewoon een DMS-59 kabel gebruiken of gaat dat niet lukken?

  • Vorlon
  • Registratie: Augustus 1999
  • Laatst online: 16:02
Hmm, ik heb hier ook nog zo'n soort verloopstekker liggen. Vraag me af of dat dezelfde is. Dat is geloof ik P&D > 2x DVI-D.

Dit zit bij een lowprofile radeon waar ik er hier twee van heb liggen. Doet alleen vrij weinig zonder een monitor met een dvi aansluiting.

"You are not ready for immortality yet" - Kosh Nararek