Toon posts:

[[AutoCAD 2006] snelcommando "hatch" en "text"?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

Ik heb sinds kort AutoCAD 2006. Het vervelende is nu dat ze in deze nieuwe versie 2 (voor mij) belangrijke snelcommando's uit de "modify" balk hebben gehaald. Het betreft de Hatch optie en de Text optie. De hatch optie is niet zon probleem aangezien ik deze handmatig kan invoeren. De text echter wel aangezien deze optie gelijk was als het typen in word en makkelijk gewijzigd kon worden met het commando "ddedit". Er zijn wel andere manieren om een text te typen maar deze zijn veel te omslachtig.

Weet iemand hoe ik deze snelcommando terug kan krijgen zoals die in de voorgaande versies geweest is?

Een 2e probleem is het omzetten naar metric. Het tekenen gebeurd nu in inches maar met het commando "inquiry" meet ie in inches. Is dit ook te wijzigen?

Ik heb de hele help text doorgespit maar de oplossing staat er niet in en google zegt ook niks nuttigs.( Leraren hebben we hier niet voor aangezien dit behandeld is een voorgaande opleiding)

Echt zwaar irritant... :(

Verwijderd

Zoek even naar de acad.pgp* >>> daarin kun je zelf afkortingen opnemen naar commando's. Volgens mij kom je daar wel een eindje mee vooruit.

* Althans, dat was zo in ieder geval t/m AutoCAD 2000.