[XP] Recente programma's verdwenen

Pagina: 1
Acties:

  • Zoersel
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 19-10-2023
Via Start > Eigenschappen > Menu Start > Aanpassen > Geavanceerd kom ik in tabblad "Menu Start Aanpassen". Bovenaan staat: Instellingen voor het menu start; in het midden: Deze items in het menu start weergeven en onderaan zou dan moeten staan: "Onlangs geopend". Deze laatste optie is echter bij mij weggevallen. Ik denk dat er een beschadiging is gebeurd. Kan dit nog hersteld worden? :'(

Verwijderd

Ja uiteraard, maar ga eerst windows help even lezen, succes..

  • Zoersel
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 19-10-2023
Heb daar echt gaan in zoeken. Maar over het corrupt zijn van dat deel van het tabblad vind ik niets. Ik zie wel enkele stappen ervoor dat het aantal items kan verminderd of vermeerderd worden. Bij mij staat het op 6 maar dat heeft geen uitwerking vermits m.i. dit deel van het programma "verdwenen" is? Mogelijk de schuld van een cleaner?

  • Zoersel
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 19-10-2023
Ik heb al getracht met scf /scannow maar dan vraagt men de xp-cd. Als ik die laad dan vraag men naar de upgrades (sp1 en sp2). Die bezit ik op afzonderlijke cd's maar die kunnen dan weer niet ingelezen worden. Weet iemand raad? :?

Verwijderd

Met tweakui lopen spelen of een vergelijkbaar progsel :?