Alturion is gaar, zeer gaar. Route 66 is ook gaar. Beide programma's gebruiken eenmaal geinstalleerd zo'n 1.5 GB op je harddisk.
Wat jij nodig hebt is Destinator 3, full screen, grote (tomtom look a like interface). Het programma is geloof ik ook geschreven voor de PDA, het draait al soepel op een Pentium 2 aangezien ook de kaarten voor PDA's ontwikkeld zijn. Europa is maar 80 mb en zijn zeer gedetailleerd. Zoek even op google naar Destinator 3 screenshots. Er is ook een forum over jouw onderwerp, daar vind je meer dan op Got, dat is
www.mp3car.com. Op Got ben ik een aantal topics tegengekomen waar nuttige info over dit onderwerp staat maar echt veel wijzer maken de tweakers je niet, op mp3car.com is gewoon veel meer kennis. Overigens is Destinator 3 de engine van het programma, daaroverheen kan je MapMonkey installeren, die interface is mooier, en heeft veel meer opties.
Ik heb achterin de auto een laptop hangen, volledig weggewerkt, een dikke vga verlengkabel en usb verlengkabel naar voren en daar een 7" touchscreen schermpje. Heb dus ook een GPS module er aan hangen. Ik heb nu een navigatie systeem waar je ook DVD's op kan kijken.
Als je wil kan ik je wel wat links sturen in het weekend. Als je een klein beetje geduld heb kan ik ook alles naar je uploaden via FTP ofzo. Met een beetje zoekwerk heb ik de Teleatlas mappen van heel europa gevonden. (alleen moet je wel rekenen op een Engelse navigator stem)
Ook is het mogelijk flitspalen toe te voegen, die zijn gratis te downloaden op diverse sites. Wel af en toe updaten omdat er soms nieuwe palen bijkomen.
Hier heb ik mn schermpje gehangen, het was wat hobbywerk maar ik ben tevreden.
Ik kan de laptop aan en uit schakelen met het rode knopje naast het blauwe lampje, dat was ooit het record lampje van een videocamera. Ook wordt de laptop gevoed via de auto accu. Voordeel van een laptop achterin is dat hij een eigen accu heeft, je hoeft dus niet de auto te starten om te kunnen computeren.
Dit hele project is misschien net zo duur geworden als een TomTom GO en het uitzoeken en fine tunen van de software is nog veel meer werk geweest (maarja hobby he). Ik heb de kosten van de laptop niet meegerekend, die waren er niet het was een afdankertje met kapot toetsenbord enzo. Er zijn volgens mij geen TomTom GO's waar je op kan gotten, films kijken, patiencen, vakantie foto's bekijken en daarna je flashcard legen op de harddisk
[
Voor 71% gewijzigd door
Pixal op 03-02-2006 18:27
]