Bios leest SPD timings niet goed!!

Pagina: 1
Acties:
  • 46 views sinds 30-01-2008

  • Nico K.
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 08-04 09:14
Ik heb een probleem!!!
Mijn bios leest mijn spd timings niet goed uit mijn geheugen. Ik heb corsair twinx 3200XLPT 2x512.

ik weet wel dat die 2-2-2-5 is maar je kunt nog veel meer instellen zo als spd:dram (staat al verkeerd) enz.. heeft iemand misschien een oplossing voor dit probleem. of een link waar alle timings op staan?

specs: msi k8n sli platinum
AMD 3800+
corsair 3200XLPT 2x512

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 10:21

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

Als je niet aangeeft wat de SPD dan *wel* uitleest is het moelijk om te gokken wat je nog nodig hebt...

Verder is het vrij bekend dat SPD niet al te betrouwbaar is. Kijk gewoon op de site van de fabrikant van je DIMMs voor de aanbevolen waardes. Verder heeft ieder fatsoenlijk moederbordhandleiding een beschrijving van wat de BIOS settings doen. Lees anders ook de RAM FAQ van het PMG FAQ eens door, daar staat wat de settings doen en de termen betekenen.

Tenslotte zou ik je erop willen wijzen dat schreeuwerige topictitels niet bepaald gewenst zijn, die uitroeptekens zijn overbodig en storend :o

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.