Hulp nodig bij wireless netwerk van versatel

Pagina: 1
Acties:
  • 162 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik heb Versatel internet (20Mbit). Alles werkt perfect. Ik heb een router erbij gekregen, merk: Davolink, Type:DV-201AMR. Deze router ondersteund ook wireless netwerk.

Als ik in de configuration van mijn router ga kijken kan ik mijn wireless netwerk enablen en zichtbaar maken. Ik kan er tevens een beveiliging op zetten van 64/128 bit. Ik moet dan een naam opgeven, maar hij genereert geen code ofzo.

Als ik dan bijvoorbeeld met een notebook met wireless kaart ga zoeken, vindt hij mijn netwerk meteen, vol signaal. alleen als ik dan probeer te verbinden gaat het fout. Er komt niet eens een schermpje om wachtwoord in te voeren.Ook als ik geen beveiliging op mijn netwerk zet doet hij het niet.

Hebben meer mensen die versatel hebben hier last van, of heb ik een instelling verkeerd?

Bedankt voor de hulp.


http://www.home.versatel.nl/nick1505/1.JPG
http://www.home.versatel.nl/nick1505/2.JPG
http://www.home.versatel.nl/nick1505/3.JPG
http://www.home.versatel.nl/nick1505/4.JPG
http://www.home.versatel.nl/nick1505/5.JPG

[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 20-01-2006 15:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op vrijdag 20 januari 2006 @ 15:42:
Ik kan er tevens een beveiliging op zetten van 64/128 bit. Ik moet dan een naam opgeven, maar hij genereert geen code ofzo.
dat is goeie kans meteen het probleem. geef zelf eens een code op in de router (hexadecimaal, 10 karakter voor 64 bit, 26 karakters voor 128 bit) en probeer dan nogmaals te verbinden.

edit
idd, ascii kan ook, en te zien aan je screenshots geeft je router ook zelf al aan hoeveel karakters.

[ Voor 13% gewijzigd door Verwijderd op 20-01-2006 15:59 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op vrijdag 20 januari 2006 @ 15:48:
[...]


dat is goeie kans meteen het probleem. geef zelf eens een code op in de router (hexadecimaal, 10 karakter voor 64 bit, 26 karakters voor 128 bit) en probeer dan nogmaals te verbinden
dat heb ik gedaan, zie http://www.home.versatel.nl/nick1505/3.JPG

alleen ik krijg geen encryption key, hij slaat hem op en gaat naar een scherm ervoor http://www.home.versatel.nl/nick1505/2.JPG