Draadloze verbinding weg als ik niet achter pc zit?

Pagina: 1
Acties:

  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
Sinds enkele weken heb ik mijn KPN 'Internet+Bellen' Experiabox draadloos verbonden met mijn pc (voorheen altijd met utp kabeltje gedaan).
Ik heb dit gedaan met de meegeleverde Siemens Gigaset 108 usb adapter.
Nu is het probleem dat, zodra ik mijn pc verlaat omdat hij bijvoorbeeld wat dingen staat te downloaden en enkele uurtjes later weer terug kom, de verbinding gewoon helemaal weg is. Met als gevolg dat de openstaande downloads 'amper' gevorderd zijn en ik de pc opnieuw op moet starten om weer keurig een draadloze verbinding te krijgen.
Ik dacht dat dit aan mijn wireless-lan adapter lag, dus mijn oudere alcatel speedtouch 120 usb adapter geïnstalleerd. Echter hetzelfde probleem.
In configuratiescherm de energiebeheer al op 'altijd aan' gezet, omdat ik dacht dat de wireless verbinding misschien weg kon vallen als pc in soort stanby zou gaan. Echter geen verbetering.

Hoort dit met een draadloze verbinding? Want als ik achter de computer zit, en dus rammel en tik met mijn toetsenbord en muis de verbinding altijd keurig aanwezig is.

Wie helpt mij met dit probleem?

Vriendelijk bedankt,

Tim

  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
whoops, denk in een ietswat verkeerde plek gepost te hebben, misschien dat de moderator zo vriendelijk zou willen zijn mijn topic naar 'network troubleshooting' te willen verplaatsen? :*)

Vriendelijk bedankt...

  • Ginz
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 20-04 16:19

Ginz

Trek Superfly 5 powered

Met dit Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/icon_hand.gif knopje, kan je een moderator ergens op attenderen.

Als jij wil dat je topic naar een ander subforum gemoved moet worden, dan kan je dat het beste via deze manier doen. Voor andere is zo'n TR (topic report) niet te zien, maar dus wel voor modjes.

"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"


  • Eggy
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 31-05-2023

Eggy

Goo goo g'joob

Ik zal hem wel even naar NT verplaatsen

SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment

Ayofe Theme for Symbian S60


  • silverstorm
  • Registratie: Februari 2005
  • Laatst online: 20-04 03:14

silverstorm

tearing me apart

Apparaatbeheer->WLAN-kaartje->eigenschappen->Engerie->Pc kan kaartje uit schakelen om energie te besparen.

offtopic:
heb geen local adminrechten, dus je moet zelf even kijken hoe het precies weet

Poverty stole your golden shoes, but it din’t steal your laughter
Fools memorize, smart people make notes

Het sysadmin irc-cafe


  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
silverstorm schreef op vrijdag 20 januari 2006 @ 00:25:
Apparaatbeheer->WLAN-kaartje->eigenschappen->Engerie->Pc kan kaartje uit schakelen om energie te besparen.

offtopic:
heb geen local adminrechten, dus je moet zelf even kijken hoe het precies weet
En juist dit kopje zie ik niet, althans ik zie het volgende:

Afbeeldingslocatie: http://home.kpnplanet.nl/~jos_allewijn@kpnplanet.nl/gigaset.jpg

En daar staat de 'power save mode' al op OFF, of kijk ik verkeerd?

Cioa,

Tim

  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
vandaag overigens pctje tijd laten draaien/downloaden met utp kabeltje rechtstreeks op de 'KPN-experiabox' (wat een baggerding trouwens zeg, enkel in te stellen via internet->'Mijn KPN', althans voor zover je het al 'instellen' mag noemen!).
Op deze manier blijft de internetverbinding altijd netjes intact, zodat ik mijn pc gewoon kan laten downloaden tijdens afwezigheid. Waarom lukt dit nou |:( NIET |:( draadloos?

  • Allewijn
  • Registratie: December 2005
  • Niet online
:? Zoals ik dus al eerder vermeld had, i :? :?

  • SpamLame
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 19-04 13:27

SpamLame

niks

Mag ook gewoon je post editten ipv 3 8 achterelkaar een reply.... :X
Power save = iig off, dus dat zel het niet zijn

Kijk ook eens bij energiebeheer van de USB hubs.
Wellicht dat die uit worden geschakeld?

[ Voor 29% gewijzigd door SpamLame op 23-01-2006 23:41 ]


Verwijderd

Energie beheer.

SCakel de energie beheer functie uit in de USB root hubs.

deze computer > rechter muisknop.
Eigenschappen > tab blad Hardware > Apparaat beheer.

Grote lijst voor je met de hele hardware meuk in je pc bakje.
Usb controllers > root hubs of hoofd hubs.
klik klik daarom, en tabje energie beheer.
zet (de computer mag dit app uitschakelen.)

En whoei !! hij gaat niet meer uit !!!
Pagina: 1