Toon posts:

ervaring met antec neo he430ce of zm460b-aps

Pagina: 1
Acties:
  • 64 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Al enige tijd ben ik opzoek naar een nieuwe voeding, ik ben uitgekomen bij de antech he430ce en de zm460b

Verschillen zijn er zeker maar waar mij het omgaat is het volgende:

Jan 3, 2006 - Zalman ZM460-APS, Fortron Green 400W and Seasonic SS300-SFD 80 Plus added. Enermax Noisetaker 325 & 475 retired; Antec NeoHE430 retired for now -- until proven reliable.

Dan vooral de laatste paar woorden...

Er schijnt iets mis te zijn met de "-" niet dat het MIJ enorm veel zegt omdat ik geen expert ben op het begied van voedingen... maar ik kan wel gokken dat de voeding instabiel is... Mijn vraag is vrij simpel:

Heeft iemand ervaring met de Antec Neo HE430CE of ZM460B? Zoja, deden er zich dan ook problemen voor (in geval van Antec)?

Tip: voor mensen die nog steeds niet weten wat een STILLE voeding is (klik op de link en scroll iets naar beneden):
klik 1

Wil je het ook horen...(klik op de link en scroll iets naar bedenden daar staan mp3 samples)
klik 2

  • Lawrentium
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 10-11-2025
Ik weet niet precies hoeveel de Antec Neo verschilt van mijn Antec NeoPower 480W maar die van mij is geluidsloos. Er zit een grote fan in die heeeel langzaam draait waardoor je deze dus echt niet kan horen. De NeoPower 480W heeft modulaire voedingskabels, waardoor ik niet zo'n hele grote boom aan kabels heb in m'n PC wat ook goed is voor de doorstroming.

  • dion_b
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 13:16

dion_b

Moderator Harde Waren

say Baah

1) Welke voeding heb ik nodig? Deel 14
2) sowieso hoor je alleen een 'ervaring' topic te openen als je zelf ervaringen wilt delen. Anders kun je gewoon zoeken op andermans ervaringen. Vind je niets? Trek dan de logische conclusie :z

Oslik blyat! Oslik!


Dit topic is gesloten.