knowledge is king, so we love the scientist *** Google is my biatch!
knowledge is king, so we love the scientist *** Google is my biatch!
Vanuit Finder en zo kun je trouwens wel gewoon branden volgens mij.
Ik zat er zelf ook aan te denken om de interne drive te vervangen voor een superdrive, maar die zijn later inderdaad niet meer bruikbaar in een andere machine. Met deze software schijn je haast iedere externe writer met de apple software te kunnen gebruiken. Heb er zelf geen ervaring mee overigens.
Sometimes you just have to sit back, relax, and let the train wreck itself
JAMartin Sturm schreef op dinsdag 17 januari 2006 @ 16:46:
Volgens mij klopt dat wel, maar zijn er oplossingen om dat te omzeilen. Daarnaast is deze beperkingen er volgens mij bij iLife '06 uitgehaald (tenminste dat zei Steve op de Keynote laatst).
Vanuit Finder en zo kun je trouwens wel gewoon branden volgens mij.
As you may already have guessed, following the instructions may break your system and you are on your own to fix it again.
net wat te laat met reageren zie ik...
Het kan dus blijkbaar voor de meeste drives. Is zeker het overwegen waard...
[ Voor 24% gewijzigd door iPiX1999 op 17-01-2006 16:51 ]
knowledge is king, so we love the scientist *** Google is my biatch!
Kijk eens naar het linkje van Operations...iPiX1999 schreef op dinsdag 17 januari 2006 @ 16:50:
Tjah... Ik heb geen iLife '06. Nu we het toch over extern hebben: is het ook mogelijk om een "normale" casing te kopen en er zelf een drive naar keuze in te bouwen? Heb nog een (min of meer) overbodige DVD+/-/RAM brander in mijn PC zitten.... Zou wel geld schelen i.i.g.
Klaar voor een nieuwe uitdaging.
http://www.pczaak.nl/catalog/default.php?cPath=1_39_274
20*350ZO45°
Mijn interne LG DVD brander van mijn windows bak was defect, maar onder garantie. Heb ik bij de winkel van aankoop nog mooi €35 als restwaarde teruggekregen (brander van bijna 2 jaar oud!) en meteen een externe USB 2.0 LG DVD brander gekocht. Thuis aangekomen deze aangesloten op de mac mini, patchburn toegepast, en het apparaat werkt nu met iTunes en iLife '05 (getest met iDVD)! Helemaal te gek!
[ Voor 4% gewijzigd door iPiX1999 op 05-02-2006 10:24 ]
knowledge is king, so we love the scientist *** Google is my biatch!
Verwijderd
Voor die DVD brander had ik een plextor CDR 241040A, in dezelfde case, deze werkte ook zonder patches...
Verwijderd
Waren die lui niet faillet?Richard schreef op woensdag 18 januari 2006 @ 11:30:
Dus mijn NEC 1300 DVD +/- brander zou in zo'n huisje moeten werken met iLife '06? :
http://www.pczaak.nl/catalog/default.php?cPath=1_39_274
Verwijderd
pricewatch: Pioneer DVR-K05L (Dual Layer, SlimLine, Slot-In, Zwart)
Past exact op de plaats van m'n combo-drive en werkt sinds de laatste update van Tiger native met alle software op de mac.
Mijn info-bron:
http://www.123macmini.com/forums/index.php
€ 111,- inclusief verzenden.
[ Voor 9% gewijzigd door Deephouse op 14-02-2006 21:37 ]