Email wordt niet bezorgd

Pagina: 1
Acties:

  • Frankie02
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 31-08-2025
Sinds een week kan ik niet meer emailen vanaf mn werk naar mn huisemailadres.

Voor alle duidelijkheid : er is niets veranderd qua hardware en software, zowel thuis als op mn werk. Thuis kan ik gewoon alle mail verzenden en mail ontvangen en ook op mn werk kan ik mailen en mail ontvangen.

Behalve als ik wil emailen (vanaf mn werk) naar mn huismailadres krijg ik sinds kort gelijk een foutmelding terug:

Reporting-MTA: dns; mg6.megaplex.nl
Arrival-Date: Wed, 11 Jan 2006 18:59:01 +0100 (CET)

Final-Recipient: rfc822; <mijnthuisemailadres>
Action: failed
Status: 5.0.0
Diagnostic-Code: X-Postfix; host fallback30.<mijnprovidernaam.nl>[<een ip-nummer>] said: 554 5.7.1 Blocked transfer for this recipient (RBL dnsbl.sorbs.net) (in reply to RCPT TO command)

Ook als ik vanaf mn werkemail een mail stuur naar de helpdesk van mijn provider van komt er zo'n foutmelding terug. Als ik een mail stuur naar een bekende die bij dezelfde provider als ik zit, dan wordt de mail gewoon bezorgd. Ik heb het sinds een week ofzo daarvoor werkte het gewoon..

Ik wil graag weten wat ik eraan kan doen.

http://www.dnsbl.us.sorbs.net even nagekeken met wat ip-nummers, ik sta niet op een lijst....

[ Voor 6% gewijzigd door Frankie02 op 14-01-2006 23:25 ]


  • Koppensneller
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 12:52

Koppensneller

winterrrrrr

Zo te zien hebben ze je thuisadres geblokkeerd op de mailserver. Daar kun je dus vrij weinig tegen doen (behalve email-redirecting natuurlijk ;))

Verwijderd

Je emailadres is blacklisted als spamadres. Check je thuiscomputer eens op spyware en virussen.

Zie http://www.dnsbl.us.sorbs.net/ voor meer info, daar staat jouw thuisemail geregistreerd als spam-adres. Als je die registratie ongedaan kunt maken, kun je weer mailen.

Dit had je kunnen afleiden aan dit stukje:
Blocked transfer for this recipient (RBL dnsbl.sorbs.net)