[MCE] MCE compatible compatible DVB kaart?

Pagina: 1
Acties:

  • Fairy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online
Ik heb nu thuis een dvd recorder, een digitale sateliettuner etc staan.

Nu heeft dit alles 1 nadeel, we hebben een 37" flatscreen waarop digitaal beeld gewoon veel mooier is dan analoog.

Nu bestaat er voor MCE wel een kaart voor analoge TV maar ik zoek eigenlijk eenzelfde 100% compatible kaart om de sateliet op aan te sluiten, waar dan ook de canal plus kaart gewoon ingestoken kan worden (weliswaar aan de achterkant).

Bestaan deze oplossingen al of is dit nog niet ontwikkeld?

In mijn gewone PC zit een Hauppause Nexus-s, maar die zal wel niet MCE compatible zijn vrees ik.

  • OnTracK
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 23-02 19:11
MCE ondersteunde in het verleden alleen DVB-T, en niet DVB-C of DVB-S. Maar blijkbaar hebben twee fabrikanten daar nu wat opgevonden.

http://www.thegreenbutton...sageID=135700&TopicPage=1

zoeken met Google naar "DVB-S" + MCE helpt je misschien nog wat. Verder kan je natuurlijk je zoektocht meer specificeren door bijvoorbeeld de URL van een grote comminuty op te geven, of anders de URL van digitale tunerfabrikanten. Bijvoorbeeld zoals dit

[ Voor 47% gewijzigd door OnTracK op 12-01-2006 19:02 ]

Not everybody wins, and certainly not everybody wins all the time.
But once you get into your boat, push off and tie into your shoes.
Then you have indeed won far more than those who have never tried.