iPod Drivers niet gevonden

Pagina: 1
Acties:

  • Shadow_nano
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 22-06-2025
ik zit met een ZWAAR probleem.

ik had een iPod (nano 2g) maar die is stuk gegaan en nu heb ik van de iPod store een nieuwe ontvangen deze heb ik vol vreugde in mijn computer gestoken maar er gebeurd dan het volgende.

Afbeeldingslocatie: http://img425.imageshack.us/img425/5188/untitled19fy.jpg

Afbeeldingslocatie: http://img425.imageshack.us/img425/5880/untitled23qt.jpg

en wat ik ook probeer er komt te staan dat hij de besturings-software niet kan vinden.
Ik de iPod Nano om eens te testen in mijn vader & moeders computer gestopt, en daar werkt het gewoon meteen! :( , ik dacht slim te zijn door bij apparaat beheer te kijken welke besturingssoftware de iPod gebruikt en die te kopieeren en via een flop op dezelfde plaats in mijn computer te plakken (disk.sys & partmgr.sys), maar nog werkt het niet zelfs als ik zelf de driver locatie aangeef wil mijn pc de iPod niet installeren.
ik ben egt ten einde raad ;(

tot slot mijn pc draait alsvolgd, Windows Xp Pro (sp2) -- Amd Athlon 3200+ -- GeForce 6600GT
512 DDR2 Ram (het kan hier denk ik bijna niet aan liggen want de vorige iPod Nano werkte gewoon meteen, ik snap er egt niks van |:( dus als iemand van jullie mij zou kunnen helpen of weet wat het probleem is dan PLZZ help _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_


ik heb deze al bij Apple Talk gezet maar het ligt egt aan mijn systeem omdat de drivers niet worden gevonden bij mij terwijl hij op de computer van mijn ouders gewoon werkt
(hierdoor word de iPod helemaal niet gedetecteerd door iPod software & iTunes dus die 2 vervangen heeft geen, heb ik trouwens ook voor de zekerheid al geporbeerd)

  • ErHa
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-04-2022

ErHa

(more) RPM equals (more) fun

Ik had eenzelfde probleem en heb op het Apple forum dit gevonden,
Dit werkte ook bij mij.

Probeer maar eens

------------------------
For everyone who has a new ipod and windows isnt recognizing it or giving you the message "new hardware found" and then telling you the drivers are missing follow these steps (thanx mrlogs!!!)

1. go to www.driverguide.com and sign up (for free)
2. download usbstor.sys & usbstor.inf (and take note of where you download them to)
3. update drivers by selecting folder you downloaded the two files to
4. restart computer
5. open itunes and then connect ipod

it took a couple seconds for my itunes to recognize the ipod, but it finally worked!!!

Succes

"When the flag drops, the bullshit stops" by Olav Mol.


  • ErHa
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-04-2022

ErHa

(more) RPM equals (more) fun

O ja, bijna vergeten. Hij blijft wel steeds weer het schermpje omhoog brengen van nieuwe hardware installeren, maar als dat je dat naar de achtergrond klikt werkt de ipod wel gewoon via iTunes.
Wel even de pc rebooten!

[ Voor 17% gewijzigd door ErHa op 01-02-2006 14:41 ]

"When the flag drops, the bullshit stops" by Olav Mol.