TV-in +out

Pagina: 1
Acties:
  • 101 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

  • bille
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 05-08 23:45

bille

Don't call me Buff

Topicstarter
haai,

Ik wil een tvkaart met zowel tv-in als tv-out. Heeft iemand suggesties? Ik dacht zelf aan een Miro of Hauppage. prijs moet natuurlijk niet al te gortig worden. Btw: Wat is beter, een tvkaart met een tv-out of een apparte kaart voor tv-out?

Heeft iemand nog een link voor softwarematige canal+ decoder?

thnx

Ultra Pilammo 6666Mhz AMD, 4251Mbit/s RAM, Gefors V6666 MegaTurbo, 43" TFS, Ultra 80Gig Firewire netwerkkaart en 5D geluid met 66 speakers in 5 dimensies


Verwijderd

de gewone tv-kaarten van miro en hauppage hebben geen TV-out...

Ze hebben (de miro iig) een composite en S-VHS in...

Als je dan ook nog een TV-out wilt, kom je al gauw bij de duurdere videobewerkingskaarten van miro....

gewoon ff snuffelen op de website van Pinnacle

Verwijderd

Als je een TV-kaart gaat kopen om canal+ te decoderen is het weggesmeten geld. Je hebt ten eerste geen geluid met software decoder en ten tweede, het beeld is zeer moeilijk stabiel te houden.

De soft was (en misschien nog) te vinden op:
http://home.wanadoo.nl/~esnel /

Verwijderd

Zelf heb ik de Asus3800 en ben zeer te spreken over de kwaliteit... wel een nadeel als je net een nieuwe videokaart heb gekocht.. :)

  • looskuh
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 07-12-2024

looskuh

Dawwgg

weet geen merken te noemen voor TV/In, koop als je wilt capturen een capturecard, GEEEN tv-kaart. voor tv.out is een standaard tv/out (op bijv V3-2k) goed.