Kheb een vraagske over HTML, ik heb bijvoorbeeld nen H4 tag, en daar is altijd een standaard spatie boven en onder de tekst, nu zou ik die graag aanpassen in CSS, ik heb dus die H4 tag al overruled, maar met welk attribuut pas je die spatie aan?
Verwijderd
Nee. En er is ook geen lees-nou-eens-die-reference-guide-topic. Of een ga-eens-gewoon-iets-proberen-zoals-een-echte-tweaker-dat-doet-topic.Verwijderd schreef op vrijdag 06 januari 2006 @ 17:13:
hmmm dit is toch wel standaard. Is er geen algemeen html topic?
Als je maar een klein beetje inzet toont, kom je er echt wel uit. Dacht je dat wij vroeger eerst gingen vragen hoe iets in elkaar zit? Zelf prutsen! Dat is wat je een tweaker maakt.
[ Voor 28% gewijzigd door Verwijderd op 06-01-2006 17:52 ]
Verwijderd
inderdaad na een beetje zoeken zou je hier toch zeker wel uit moeten komen. w3 html/ css artikelen doorlezen kan ook geen kwaad
Verwijderd
vroegahVerwijderd schreef op vrijdag 06 januari 2006 @ 17:50:
[...]
Dacht je dat wij vroeger eerst gingen vragen hoe iets in elkaar zit?
pfff ik heb er echt wel achter gezocht hoor, maar margin was het dus idd, tnx!
Beste ChroMe, zou je in het vervolg wat meer moeite willen doen om je antwoord te vinden, dit is echt heel erg basic
Pagina: 1
Dit topic is gesloten.
![]()