Deze morgend PC volledig geformateerd, stond Windows Millenium op geen enkel probleem met het afsluiten van de PC. Nu Windows XP Prof erop geïnstalleerd, alles werkt perfect geen enkele foutmelding te zien enkel als ik de PC wil aflsuiten en dus aflsuiten aanklik, komt erop Windows word afgesloten, dan zie je het scherm uitvallen en 5 seconden later hoor je ook de harddisk uitvallen en werkt die dus ook nietmeer. Voor de rest hoor je de PC nog stilletjes draaiën en staat het ledje van de power ook nog op groen. Iemand nog last van dit probleem gehad? Iemand raad? Alvast dank bij voorbaat.
alle drivers geinstalleerd?
dus alles zelf installeren en niet de standaard windows drivers gebruiken...
dus alles zelf installeren en niet de standaard windows drivers gebruiken...
Heb Windows standaard geinstalleerd maar voor de rest nog niets van drivers eigenlijk omdat buiten dat afsluiten alles perfect werkt, had zelf ookal aan het denken geweest van wss is het een driver. Maar ik zou geen flauw benul hebben vanwat ik een driver moet zoeken?
Ik zou dan nagaan wat voor moederbord je in je pc hebt zitten. Als het een moederboard gebaseerd is op een via of nvidia chipset dan kan je daarvoor driverpacks (via hyperion / nvidia forceware) downloaden en installeren. Mocht dat niet afdoende zijn dan kan je nog je bios instellingen nakijken voor je acpi settings.
Ik zet nog even [XP] vooraan de topictitel, zodat deze voldoet aan de Windows Operating Systems - Policy.
PC wil niet volledig afsluiten? > [XP] PC gaat bij uitschakelen niet volledig uit?*
Heb je een upgrade gedaan van ME naar XP?
PC wil niet volledig afsluiten? > [XP] PC gaat bij uitschakelen niet volledig uit?*
Heb je een upgrade gedaan van ME naar XP?
[ Voor 20% gewijzigd door sanfranjake op 06-01-2006 18:20 ]
Verwijderd
Je moet waarschijnlijk nog APM-support inschakelen in het Energiebeheer: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;nl;307525
Let wel op de waarschuwingen in dit artikel, zo raadt MS af om APM in te schakelen op een computer die niet compatibel met APM versie 1.2
Let wel op de waarschuwingen in dit artikel, zo raadt MS af om APM in te schakelen op een computer die niet compatibel met APM versie 1.2
De computer wordt in geen van de lijsten weergegeven en wordt als neutraal beschouwd. De computer is niet getest op APM-ondersteuning in Windows XP. Het tabblad APM is aanwezig in het hulpprogramma Energieopties in het Configuratiescherm, maar is niet standaard ingeschakeld. U configureert deze optie als volgt: 1. Dubbelklik in het Configuratiescherm op Energieopties.
2. Open het tabblad APM en klik op Ondersteuning voor Geavanceerd energiebeheer (APM) inschakelen.
[ Voor 49% gewijzigd door Verwijderd op 06-01-2006 18:29 ]
Owkey thnx, morgen ga ik terug naar de PC kijken en hoop ik het probleem te kunnen oplossen anders hoort u hier nogwel iets.
Vandaag opnieuw naar die PC gaan kijken en inderdaad die APM functie stond niet ingeschakeld. Nogmaals dank aan iedereen.
Pagina: 1