Toon posts:

[Messenger] Down?

Pagina: 1
Acties:
  • 34 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hebben jullie er ook last van dat jullie niet op messenger kunnen komen? Als ik de status check dan staat er dat msn gewoon goed draait.

Als ik me probeer aan te melden krijg ik dit bericht: Je kunt je niet aanmelden omdat de service tijdelijk niet bereikbaar is, meer mensen hier last van?

Heb net ff windows live messenger beta eraf gepleurd en gewoon allernieuwste niet-beta versie van msn geinstalled

  • SyS_ErroR
  • Registratie: Juni 2002
  • Laatst online: 08:21
Bij mij werkt msn op t moment perfect.. Ik las alleen wel in het Windows-Live-messenger-topic dat meerdere mensen hier last van hadden.. schijnt iets met die beta te zijn :)

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Mjah - ik zou zeggen wacht eventjes rustig af om te zien of MSN niet opkomt, hier over een topic openen is niet zo zinvol iig :)

(zeker niet in WOS - daar horen vragen over MSN Messenger sowieso niet thuis)

Dit topic is gesloten.